Допомога людям з особливими потребами

Всеукраїнський центр комплексної комрлексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

У 2019 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

            На виконання Закону України „Про державний бюджет України на 2019 рік”, яким передбачені видатки за бюджетною програмою 2507100 „Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу” Кабінетом  Міністрів України прийнято Постанову від 27.03.2019 № 309 „Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу”.
        Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до місцевого органу заяву (у довільній формі) про направлення дитини з інвалідністю внаслідок ДЦП до реабілітаційної установи  із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу для проходження дитиною реабілітації та копії:

- паспорта громадянина України та / або свідоцтва про народження, та / або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

- індивідуальної програми реабілітації, виданої лікарсько - консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

- виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Управління соціального захисту населення забезпечує ведення обліку дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП, які в порядку черговості направляються на здійснення заходів із реабілітації. Днем звернення одного з батьків дитини чи її законного представника вважається дата надходження документів.

Відшкодування вартості реабілітаційних заходів проводиться управлінням в межах бюджетних коштів, шляхом їх безготівкового перерахування реабілітаційним установам, як оплату за надані послуги відповідно до укладених договорів на підставі актів наданих послуг.

Більш детальну інформацію з надання послуг комплексної реабілітації дітям, хворим на дитячий церебральний параліч можливо отримати на  веб-сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua/content/reabilitaciya-ditey-z-invalidnistyu-vnaslidok-dityachogo-cerebralnogo-paralichu.html). 

         За детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення за адресою смт. Великий Березний, вул. Шевченка, 71.

Остання зміна сторінки: 17-10-2019 14:41