Фотогалерея

Слободська Любов

Слободська Любов 1947 року народження, народилася в с. Товкачі Овруцького району Житомирської області. З 1966 по 1971 роки навчалася на художньо-графічному факультеті Одеського державного педагогічного інституту ім. К. Ушинського. Викладачем із фаху був Віктор Єфименко. В 1973 році разом із чоловіком – художником Віталієм Слободським – переїжджає жити на Закарпаття. Працювала в школі смт Великого Березного, міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, в гімназії ім. Ф. Зубанича.

Віталій Слободський - Заслужений художник України

Віталій Слободський 1949 року народження, представник Закарпатської школи живопису. Пейзаж, портрет та натюрморт — основні теми його творчості. Художник  із  п’ятдесятирічним творчим  досвідом. Живописець, графік, володіє різними образотворчими матеріалами  та технікою. Починав свою творчу дорогу  у студії Золтана Баконія, лауреата премії ім. К.Ушинського, заслуженного вчителя України, чудового педагога і наставника, ентузіаста, подвижника, невтомного  пропагандиста  Закарпатської школи живопису.

Вишивальниця Великоберезнянського району Мазуренко Надія Іллічна

Мазуренко Надія Іллічна, 1951 року народження, вишиває  в  основному – хрестиком  та  гладдю. В наявності  має  понад  60  робіт (скатертини, доріжки,рушники, серветки, хлібувки, сорочки та інше). Учасниця виставок з декоративно-прикладного мистецтва району, області та за кордоном.

Майстриня декоративно-ужиткового мистецтва Ялова Марія Миколаївна

Ялова Марія Миколаївна, 1990 року народження, з самого дитинства мистецтво є невід”ємною частиною її життя. З 2010 року почала серйозно займатися декоративною керамікою, керамічною флористикою в мініатюрі, бісероплетінням та виготовлення писанок і сувенірів у різних техніках.

Окрім кераміки займається виготовленням декупажних сувенірів таких як пляшки, чашки. У 2016 почала займатися виготовленням витинанок.

Народний умілець, різьбяр по дереву Шутяк Михайло Михайлович

Шутяк Михайло Михайлович, 1953 року народження, різьбярством почав займатися після того, як пішов працювати в лісництво. Саме тут роздивляючись на красу природи виникла ідея робити дерев'яні вироби. Працює  в галузі народного мистецтва - різьба по дереву. 

Має багато робіт, з елементами випалювання, сувенірні, підставки на роги, рамки на образи, дитячі вироби "Маша і медвідь" та багато інших.

Народний умілець, різьбляр-інкрустатор соломкою по дереву Кіндрат Іван Іванович

 Кіндрат Іван Іванович, 1931 року народження, майструвати почав з пенсійного віку. Під його вмілою талановитою рукою створено речі, які користуються великим попитом у людей. Виробляє він витончені сувеніри, кухонні столи та табуретки, підставки для квітів, вішалки, рамки для  фотографій та основи для вікон. Велику кількість виробів виготовив для Волосянківської православної церкви, Верховинобистрянської греко – католицької церкви та для Волосянківського Монастиря чину святого Василя Великого.