ПРО ТИМЧАСОВУ ОРГАНІЗАЦІЮ РОБОТИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА РАЙОННОЇ РАДИ

До уваги громадян!

З метою належної організації роботи та підтримання порядку, забезпечення особистої безпеки працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, виконавчого апарату районної ради,  які розташовані у приміщеннях адміністративних будівель районної ради та адмінбудівлях відокремлених структурних підрозділів, дотримання вимог громадського порядку, недопущення безконтрольного проходу, занесення і поширення коронавірусу COVID-19 відвідувачами установи в умовах запровадженого протиепідемічного режиму у період з 17 березня до 3 квітня 2020 року:

1. Заборонити проведення масових заходів в адмінбудівлях структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.

2. Призупинити прийом громадян з особистих питань керівництвом районної державної адміністрації та структурних підрозділів райдержадміністрації.

 Рекомендувати громадянам подавати звернення та заяви засобами телекомунікаційного зв’язку.

3. Встановити пропускний режим до приміщень адміністративних будівель районної ради. Документ, що дає право доступу: службові посвідчення осіб, які працюють в адмінбудівлях, посвідчення депутата районної ради.

Керівникам підприємств, установ, організацій:

  • Здійснювати посилені превентивні протиепідемічні заходи в адмінбудівлях.
  • Недопускати до роботи працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання та запровадити посилений протиепідемічний режим.

Остання зміна сторінки: 17-03-2020 16:15