Оголошення

Оголошення

про початок формування складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу „Центр культури, дозвілля та спорту” Ставненської сільської ради

Відповідно до Закону України „Про культуру” відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Ставненської сільської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу „Центр культури, дозвілля та спорту” Ставненської  сільської ради (далі - Центр).

 

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як дев’яти членів.

 

До складу конкурсної комісії по три кандидатури подають члени трудового колективу, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та орган управління, а саме:

кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового коллективу;

громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури органу управління.

 

Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними. Не допускається втручання в діяльність конкурсної комісії будь-яких органів влади, а також учасників конкурсу.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

  • незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

  • члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

  • члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

 

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

  • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

  • має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;

  • є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи керівника органу управління;

  • є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Пропозиції, оформлені належним чином  (супровідний лист у довільній формі із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До супровідного листа додаються заява та анкета відповідно до додатків 1 та  2 (див. наказ Міністерства культури України 31.05.2016  № 380 „Про затвердження Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України” зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03 червня 2016 р. за № 809/28939); протокол загальних зборів трудового колективу; листок реєстрації із підписами членів трудового колективу, які брали участь у загальних зборах) щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 08:00 години 10 березня 2021 року до 16.00 години 23 березня  2021 року відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Ставненської сільської ради на адресу: 89014, с. Ставне, 253, Ужгородський район, Закарпатська область;                                           e-mail: osvitastavne @ukr.net.

 

Відповідальна особа – головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Ставненської сільської ради Іванна Іванівна Варга, тел.: +380660894275.

Остання зміна сторінки: 13-03-2021 12:12