Новини

Оголошення

Оголошення

про початок формування складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу „Центр культури, дозвілля та спорту” Ставненської сільської ради

Відповідно до Закону України „Про культуру” відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Ставненської сільської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу „Центр культури, дозвілля та спорту” Ставненської  сільської ради (далі - Центр).

Конкурс

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму 

Ставненської сільської ради

Ужгородського району Закарпатської області
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

директора комунального закладу „Центр культури, дозвілля та спорту”  Ставненської сільської ради

 

Вимоги до учасників конкурсу:

Конкурс

Учасникам для участі в конкурсі необхідно: до 10 год. 30 хв. 25 березня 2021р. подати конкурсну пропозицію за адресою: село Ставне буд.253, Ужгородського району Закарпатської області Україна, 89014, особисто або надіслати поштою конкурсної комісії у конверті, на якому зазначається повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг на надання яких подається пропозиція.

 

 

Конкурсна документація

на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів по території Ставненської сільської ради

с.Ставне

оголошення на проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Оголошення

про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади:

 

Директора  Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг Ставненської сільської ради»

 

 

РІК ПРЕЗИДЕНТА ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО

Олексій Петров: "Рік тому Володимир Зеленський склав присягу і офіційно почав виконувати обов’язки Президента України. Володимир Зеленський запропонував нові підходи у керівництві країни, де на першому місці людина – її життя, свобода і гідність. Він кинув виклик старій системі влади і управління. Ламає корупційні схеми. Відбулося повне перезавантаження усіх гілок влади. Зробив те, на що не наважувалися його попередники, запустив ринок землі.

Соціальний захист військовослужбовців

Довідковий матеріал з питань соціального захисту військовослужбовців Збройних Сил України

Право на одноразову грошову допомогу

Порядок та умови виплати одноразової грошової допомоги в разі звільнення військовослужбовцям, призваним на військову службу у зв’язку з мобілізацією, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.2014 № 460.

Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

В Сухопутних військах Збройних Сил України розмір грошового забезпечення в середньому стрільця складає від 10 200 грн., командира відділення – від 10 900 грн.

 

Хто підлягає призову і коли відбувається призов?

Згідно Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Права, пільги, соціальні гарантії та норми забезпечення, встановлені законодавством України для військовослужбовців Збройних сил України та членів їхніх сімей

Генеральний штаб Збройних сил України

Інформаційно-довідковий матеріал щодо прав, пільг, соціальних гарантій та норм забезпечення, встановлених законодавством України для військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей:

 Стаття 17 Конституції України:

Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.