Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
 

ЗМІСТ ОГОЛОШЕННЯ

 

«До уваги підприємців області, що здійснюють торгівельну діяльність на ринках. 

Матеріали обстежень свідчать, що в умовах кризової ситуації загострилися питання, пов’язані із діяльністю ринків, зокрема, щодо сплати ринкового збору, відсутності системи укладання договорів між підприємцями та адміністрацією ринку, високого розміру орендної плати.

         Тобто, адміністрації багатьох ринків орендну плату за торгівельне місце визначають в еквіваленті до долара США. Крім того, орендна плата визначається не загальною сумою за одне торгівельне місце, а вираховується виходячи із суми за 1 кв.м. загальної площі торгівельного місця.

         Згідно із абзацом 28 пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 року № 1548 „Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)”, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації мають повноваження щодо регулювання (встановлення) граничних розмірів плати за послуги, що надаються ринками з продажу продовольчих та непродовольчих товарів.

         Не зважаючи на затверджені обласними адміністраціями граничні розміри плати за послуги ринку (в тому числі й надання торгівельного місця), орендна плата значно перевищує встановлені граничні рівні.

                У пункті 3 Указу Президента України від 28.06.1999 року № 761/99 «Про впорядкування механізму сплати ринкового збору» визначено, що ринковий збір справляється за кожний день торгівлі, а ставка ринкового збору встановлюється у розмірі від 0,05 до 0,15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян для фізичних осіб і від 0,2 до 2 неоподаткованих мінімумів доходів громадян для юридичних осіб за кожне окремо займане місце для торгівлі на ринках усіх форм власності, в тому числі у павільйонах, на критих та відкритих столах, майданчиках (включаючи орендовані), з автомобілів,  візків,  мотоциклів, ручних візків тощо.

         Але не зважаючи на це, ринковий збір на ринках перевищує встановлені граничні рівні, а також визначається в договорі оренди однією сумою та сплачується разом із орендною платою загальною сумою за місяць, а не кожний день.

         У зв’язку із зазначеною проблематикою, представництво Держкомпідприємництва у Закарпатській області розробило анкету щодо соціологічного опитування суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність  на ринках Закарпатської області до якої було включено питання, які потребують негайного вивчення в сфері торгівлі на ринках.

          

         Враховуючи вищенаведене, представництво просить Вас, шановні підприємці, надіслати на адресу представництва Держкомпідприємництва у Закарпатській області всі проблемні питання, які наразі існують або виникають у Вас під час провадження торгівельної діяльності для вжиття представництвом відповідних заходів.

         Анкету щодо соціологічного опитування суб’єктів господарювання ринків Закарпатської області можна отримати в Управлінні економіки Великоберезнянської райдержадміністрації, адміністратора дозвільного офісу, а також безпосередньо заповнити її на офіційному сайті райдержадміністрації за адресою: _____________________________________________________.

                      (зазначити електронну адресу сайта)

 

та

 

на офіційному сайті регіонального відділення Українського союзу промисловців та підприємців в Закарпатській області в мережі Інтернет за адресою: http://www.usppzak.org.ua.

 

Для отримання додаткової інформації, надсилання відповідних проблематичних питань та заповненої анкети, просимо звертатися до представництва Держкомпідприємництва у Закарпатській області за адресою: 88 008, м. Ужгород, площа Народна, 4, каб. 297, тел/факс: 8 (0312) 61 75 64; 61 66 51 або на електронну адресу:  karpat_uz@uzh.ukrtel.net ”.

 

         З повагою Голова представництва Держкомпідприємництва у Закарпатській області Роман Турянчик».

 

 

Завантажити анкету
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА