Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  




Список

клубних працівників району станом на 01.01.2018 року

 

№ п/п

Прізвище, ім»я,

 по-батькові

Поштова адреса

клубного закладу

Телефон

1.

Рудейчук Оксана Михайлівна-

директор районного будинку культури

смт.В.Березний

в.Шевченка 4

23 6 30

2.

Жганич Марина Василівна -методист РБК

смт.В.Березний

в.Шевченка 4

23 6 30

3.

Цимбалюк Валентина Ярославівна  - методист РБК

смт.В.Березний

в.Шевченка 4

23 6 30

4.

Станко Іван Васильович- керівник  народного фольклорного колективу «Музики» РБК

смт.В.Березний

в.Шевченка 4

 

5.

Микита Марія Василівна- керівник народного вокального ансамблю  «Ліптаки» РБК

смт.В.Березний

в.Шевченка 4

 

6.

Ліщакова Юлія Сергіївна- художній керівник РБК

смт.В.Березний

в.Шевченка 4

 

7.

Бабич Володимир Юрійович – завгосп районного будинку культури

смт.В.Березний

в.Шевченка 4

 

8.

Цифра Михайло Михайлович – художник районного будинку культури

смт.В.Березний

в.Шевченка 4

 

9.

Німець Микола Миколайович– директор БК с.Ставне

с.Ставне,367

 

10.

Олень Юрій Юрійович – худ.керівник БК с.Ставне

с.Ставне,367

 

11.

Каменца Оксана Андріївна – директор БК с.Люта

с.Люта , 585

-

12.

Гомович Юрій Юрійович - худ.керівник БК с.Люта

с.Люта, 585

39 2 93

13.

Новак Михайло Юрійович – директор БК с.Малий Березний

с.Малий Березний

в.Центральна, 100

31 2 34

14.

Риган Уляна Андріївна– худ.керівник БК с.Малий Березний

с.Малий Березний

в.Центральна, 100

 

15.

Бабич Юлія Юріївна - директор БК с.Чорноголова

с.Чорноголова, 226

33 2 48

16.

Ганчин Іван Михайлович – худ. керівник БК с.Чорноголова

с.Чорноголова, 226

33 2 43

17.

Дзяма Світлана Михайлівна – директор БК с.Волосянка

с.Волосянка, 293 а

-

18.

Іваниця Валентина Василівна - худ.керівник БК с.Волосянка

с.Волосянка, 293 а

-

19.

Петик Віктор Михайлович - завклубом с.Ужок

с.Ужок,134

 

20.

Русин Наталія Олексіївна – завклубом с.Гусний

с.Гусний,33

-

21.

Федич Василина Петрівна – завклубом с.Верховина Бистра

с.Верховина Бистра, 90

-

22.

Лепканич Людмила Василівна – завклубом с.Сухий

с.Сухий, 44

-

23.

Циганин Іван Васильович - завклубом с.Тихий

с.Тихий,106

-

24.

Каганець Тетяна  Михайлівна – завклубом с.Лубня

с.Лубня 48

36 3 84

25.

Олень Ганна Іванівна- завклубом с.Луг

с.Луг,57

 

26.

Гребінь Світлана Василівна – завклубом с.Жорнава

с.Жорнава

35 2 55

27.

Вайда Марина Василівна – завклубом с.Загорб

с.Загорб, 100

-

28.

Голубка Андрій Юрійович – завклубом с.Стужиця

с.Стужиця , 147

 

29.

Догунчак Ірина Іванівна – завклубом с.Костринська Розтока

с.Костринська Розтока, 34

-

30.

Мурга Ганна Петрівна - завклубом с.Вишка

с.Вишка, 232

-

31.

Вацьо Анеліна Василівна – завклубом с.Сіль

с.Сіль, 71

34 2 15

32.

Лапцай Роксолана Сергіївна – завклубом с.Домашино

с.Домашино, 85

-

33.

Хойдра Василина Петрівна – завклубом с.Княгиня

с.Княгиня,

-

34.

Караман Василь Іванович – завклубом с.Стричава

с.Стричава, 49

-

35.

Пекар Тетяна Михайлівна– завклубом с.Забрідь

с.Забрідь,

в.Миру

-

36.

Палетич Іванна Василівна– завклубом с.Розтока Пастіль

с.Розтока Пастіль, 45

-

37.

Ковач Марія Василівна – завклубом с.Бегендятська Пастіль

с.Бегендятська Пастіль, 54

32 2 41

38.

Керецман Ганна Михайлівна – завклубом с.Костева Пастіль

с.Костева Пастіль, 51

-

39.

Хававка Віра Михайлівна – завклубом с.Руський Мочар

с.Руський Мочар, 31

-

40.

Поляк Наталія Олексіївна – завклубом с.Завосино

с.Завосино , 14

-

41.

Федорнак Марта Іванівна – завклубом с.Мирча

с.Мирча

41 2 51

22.

Попадич Меланія Семенівна – завклубом с.Смерекова

с.Смерекова, 100

-

43.

Шевченко Оксана Іванівна – завклубом с.Буківцева

с.Буківцева,

-

 

 

<<повернутись




Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА