Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
У райдержадміністрації проаналізовано стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками І півріччя 2017 року відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

         Протягом І півріччя 2017 року до райдержадміністрації надійшло 199 звернення, з яких – 184 письмові. На особистий прийом до керівництва райдержадміністрації звернулося 15 особи. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року загальна кількість звернень громадян до райдержадміністрації зменшилася на 77 звернень. У зверненнях порушено 199 питань, що на 77 питань менше відповідного періоду 2016 року.

Від органів влади вищого рівня за І півріччя 2017 року надійшло 42 звернень ( на 8 більше як в минулому році), в тому числі через обласну державну адміністрацію – 6 звернень, Урядову Гарячу лінію – 36, через Адміністрацію Президента України — 0, Верховну Раду України – 0, через офіційний веб-сайт – 0.

Кількість колективних звернень за І півріччя 2016 року становить 3 звернення, а кількість громадян, які підписали колективні звернення - 52 особи. Повторно за І півріччя 2016 року до райдержадміністрації надійшло 2 звернення.

За характером основних питань, з якими звертаються громадяни є питання соціального захисту – 142 звернень, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 57 звернень менше; аграрної політики і земельних відносин – 5 звернень, освіти — 3, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва – 5, опіки та піклування — 6, охорони здоров’я – 1 та інші звернення -37.

Відповідно до запровадженого Класифікатора звернень громадян, звернення, що надійшли розподіляються:

 - за формою надходження: поштою – 184 звернень; на особистому прийомі – 15; через органи влади вищого рівня – 42; через засоби масової інформації – 0; від інших органів, установ, організацій - 0;

 - за видами: пропозиції (зауваження) – 0; заяви (клопотання) – 197; скарги – 2; за статтю авторів звернень: чоловіча – 107, жіноча – 157; за типом: телеграми – 0; за суб’єктом: індивідуальні – 195, анонімні – 1, колективні – 3.

Згідно з пунктом 6 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 головою райдержадміністрації та його заступниками здійснювалися прийоми громадян, у тому числі і виїзні. Протягом І півріччя 2016 року керівництвом райдержадміністрації проведено прийоми громадян: 4 особистих та 4 виїзних прийомів громадян. Всього прийнято 15 особи. Прийоми громадян здійснювалися у с. Сіль, с. Забрідь, с. Ставне, с. Волосянка.

На виконання абзацу 4 пункту 1 Указу Президента України головою районної державної адміністрації взято на особистий контроль розгляд звернень і забезпечено першочерговий особистий прийом жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня” та інвалідів Великої Вітчизняної війни. За звітний період до райдержадміністрації звернулися 2 багатодітні жінки щодо отримання статусу „Мати-героїня”, ветерани Великої Вітчизняної війни – 1, ветерани війни в Афганістані – 1 осіб.

На виконання абзацу 5 пункту 1 Указу Президента України особливу увагу керівництва райдержадміністрації приділено вирішенню проблем, з якими зверталися громадяни таких категорій: ветерани Великої Вітчизняної війни – 1, ветерани війни в Афганістані – 1 особа, ветерани праці – 4, інваліди І групи – 11, інваліди ІІ групи – 24, інваліди ІІІ групи – 12, безробітні – 24, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС – 3, переселенці з Луганської та Донецької областей - 0, багатодітні сім’ї – 2, пенсіонери – 33, одинокі матері – 1, сироти – 0, одинокі 2, дитина-інвалід – 0, прийомні сім’ї – 0, учасники або сім’ї учасників АТО на Сході України 22 осіб та інші громадяни, які потребують соціального захисту - 59 особа.

На виконання абзацу 1 пункту 5 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 відповідно до графіка, затвердженого головою районної державної адміністрації, здійснено перевірки стану роботи зі зверненнями громадян у 3 виконкомах сільських рад. Також перевірено стан роботи зі зверненнями громадян у 3 структурних підрозділах райдержадміністрації.

Райдержадміністрація працює над створенням умов для участі заявників у розгляді поданих ними звернень. Практикується розгляд звернень громадян відповідними комісіями. У такий спосіб протягом І півріччя 2016 року розглянуто 6 звернень громадян.

На виконання пункту 3 Указу Президента України щомісяця відбуваються засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації. За звітний період відбулося 6 засідань.

На виконання абзацу 2 пункту 2 Указу Президента України на засіданні постійно діючої комісії районної державної адміністрації заслухано особисті доповіді 6 керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій про стан роботи зі зверненнями громадян.

На засіданні колегії райдержадміністрації розглянуто питання „Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Великоберезнянської райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування за 2016 рік”. Згідно з рішенням колегії головою райдержадміністрації дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації. Питання про стан роботи зі зверненнями громадян щокварталу розглядається на нараді при керівникові апарату райдержадміністрації.

На виконання вимог абзацу 5 пункту 5 Указу Президента України стан роботи зі зверненнями громадян проаналізовано та узагальнено за підсумками роботи у 2016 році та І кварталі 2017року. Інформації та статистичні звіти надсилалися обласній державній адміністрації. Щомісяця здійснюється аналіз особистих прийомів громадян тощо.

На виконання абзацу 3 пункту 5 Указу Президента України для інформування громадськості щодо звернень громадян, які надійшли до райдержадміністрації за 2016 рік та  І кварталі 2017 року районна газета  „Карпатська зірка” активно висвітлювала роботу зі зверненнями громадян в райдержадміністрації. На шпальтах друкованих засобів масової інформації систематично подається інформація про графіки прийомів громадян, проведення виїзних прийомів та прямих телефонних ліній. Керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення району з актуальних питань у всіх сферах соціально-економічного життя регіону і держави загалом.

Крім того, на офіційному веб-сайті райдержадміністрації проводиться інформування мешканців району про прийоми громадян, повідомляючи про час та місце прийому керівниками місцевих органів виконавчої влади.

Райдержадміністрацією продовжується робота з виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008.

 

Відділ внутрішньї політики та зв'язків з громадськістю апарату рда 
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА