Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
Протидія торгівлі людьми

 

           Щороку 30 липня, починаючи з 2014 року, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. За рівнем доходів вона поступається лише продажу наркотиків та зброї.

Цьогоріч інформаційна кампанія відбудеться під єдиним для усіх регіонів гаслом «#протиДІЙ торгівлі людьми». 

Законодавством України особам, постраждалим від торгівлі людьми,  гарантується комплексна допомога (психологічна, соціально-педагогічна, соціально-медична, юридична, допомога у працевлаштуванні та перекваліфікації, тощо), виходячи з особистих потреб постраждалої особи, в тому числі і одноразова матеріальна виплата.

Відеоматеріали, рекомендовані МОН з питання протидії торгівлі людьми, знаходяться за посиланням: https://oldbrowser.files.fm/u/2mmf872x. Додаткову інформацію можна отримати на сайті Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні за посиланням: http://stoptrafficking.org/uk.

Звертаємо увагу, що в Україні працює Національна “гаряча лінія” із запобігання торгівлі людьми, домашнього насильства та ґендерної дискримінації:

0 800 500 335 (116 123 з мобільного)
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА