Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
«Вчимося виявляти дітей, постраждалих від торгівлі людьми»

 

На виконання Закону України «Про протидію торгівлі людьми від 20 вересня 2011 року Закарпатська громадська жіноча організація «Веста» у партнерстві з службою у справах дітей Закарпатської ОДА  реалізує проект «Розбудова спроможності служб у справах дітей, а також персоналу державних дитячих закладів опіки і піклування щодо ідентифікації дітей, які постраждали від торгівлі людьми, та надання їм допомоги в рамках Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії людьми» за підтримки Офісу моніторингу та протидії торгівлі людьми Державного департаменту США, Агенства США з міжнародного розвитку, Міністерства закордонних справ, торгівлі й розвитку Канади та Міжнародної організації з міграції Агенства ООН з питано міграії.

Цей проект спрямований на підвищення професійного рівня прауівників служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, персоналу державних дитячих закладів опіки та піклування, шкіл-інтернатів через тренінгову, інформаційну  й просвітницьку діяльність.

14-15 грудня 2017 року в місті Ужгороді у рамках реалізації проекту відбувся дводенний тренінг, спрямований на підвищення рівня виявлення дітей, постраждалих від торгівлі людьми, працівниками державних установ.

У тренінгу взяли участь представники Великоберезнянського та Перечинського районів. Від нашого району – працівники Великоберезнянської школи-інтернату, Служби у справах дітей та відділу освіти райдержадміністрації, районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління соціального захисту населення.
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА