Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
Національна академія державного управління при Президентові України (далі – Національна академія), її Львівський регіональний інститут державного управління розпочинає прийом слухачів за спеціальностями галузі знань „Державне управління”.
У Національній академії (м.Київ) проводиться набір до Інституту „Вища школа державного управління” (за денною формою навчання), Інституту вищих керівних кадрів (за заочною та заочно-дистанційною формами навчання), Інституту державної служби та місцевого самоврядування (за денною, вечірньою, заочною та заочно-дистанційною формами навчання).
 Прийом на навчання здійснюється за умовами, визначеними Положенням про прийом слухачів до Національної академії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2013 року № 255.
Документи від вступників подаються особисто до приймальної комісії Національної академії (м.Київ) з 01 квітня до 29 травня 2015 року, до Львівського регіонального інституту державного управління з 01 квітня до             12 червня 2015 року. Вступні екзамени будуть проходити: з 09 до 13 червня 2015 року – для вступників на спеціальність „Публічне адміністрування”; з 16 до 26 червня 2015 року на інші спеціальності.
Вичерпну інформацію з питань прийому на навчання до Національної академії можна отримати за тел.: (044) 455-69-01 та на офіційному сайті Національної академії: www.academi.gov.ua.; до Львівського регіонального інституту за тел. (032) 244-81-12 та на офіційному сайті: www.lvivakademy.com.ua/  
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА