Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
У райдержадміністрації проаналізовано стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками І кварталу 2015 року відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.
 Протягом І кварталу 2015 року до райдержадміністрації надійшло 127 звернень, з яких – 102 письмові. На особистий прийом до керівництва райдержадміністрації звернулося 25 осіб. У порівнянні з аналогічним періодом 2014 року загальна кількість звернень громадян до райдержадміністрації збільшилася на 80 звернень. У зверненнях порушено 127 питань, що на 80 питань більше відповідного періоду 2014 року.
Від органів влади вищого рівня протягом І кварталу 2015 року надійшло 11 звернень, в тому числі через ОДА – 4 звернення, Урядову Гарячу лінію – 7, через Адміністрацію Президента України — 0, Верховну Раду України – 0, через офіційний веб-сайт – 0 звернень.
Кількість колективних звернень за І квартал 2015 року становить 1 звернення, а кількість громадян, які підписали колективні звернення - 55 осіб. Повторно протягом І кварталу 2015 року до райдержадміністрації надійшло 20 звернень та 1 дублетне звернення через УГЛ.
За характером основних питань, з якими звертаються громадяни є питання соціального захисту – 97 звернень, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 74 звернення більше; аграрної політики і земельних відносин – 6 звернень, освіти — 3, присвоєння звання ,,Мати-героїня” – 1, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва – 0, опіки та піклування — 6, транспорту і зв’язку  - 0, праці і заробітної плати – 0, охорони здоров’я – 3 та інші звернення - 18.
Відповідно до запровадженого Класифікатора звернень громадян, звернення, що надійшли розподіляються:
 - за формою надходження: поштою – 91 звернення; на особистому прийомі – 25; через органи влади вищого рівня – 11; через засоби масової інформації – 0; від інших органів, установ, організацій - 0;
 - за видами: пропозиції (зауваження) – 0; заяви (клопотання) – 127; скарги – 0; за статтю авторів звернень: чоловіча – 79, жіноча – 103; за типом: телеграми – 0; за суб’єктом: індивідуальні – 126, анонімні – 1, колективні – 1.
Згідно з пунктом 6 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 головою райдержадміністрації та його заступниками здійснювалися прийоми громадян, у тому числі і виїзні. Протягом І кварталу 2015 року керівництвом райдержадміністрації проведено прийоми громадян: 2 особисті та 9 виїзних прийомів громадян. Всього прийнято 25 осіб. Прийоми громадян здійснювалися у с. Люта, с. Чорноголова, с. Тихий, с. Малий Березний, с.Лубня, с. Буківцьова, с. Сіль, с. Забрідь, с. Верховина Бистра.
На виконання абзацу 4 пункту 1 Указу Президента України головою районної державної адміністрації взято на особистий контроль розгляд звернень і забезпечено першочерговий особистий прийом жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня” та інвалідів Великої Вітчизняної війни. За звітний період до райдержадміністрації звернулися 1 багатодітна жінка щодо отримання статусу „Мати-героїня”, ветерани Великої Вітчизняної війни – 0, ветерани війни в Афганістані – 5 осіб.
На виконання абзацу 5 пункту 1 Указу Президента України особливу увагу керівництва райдержадміністрації приділено вирішенню проблем, з якими зверталися громадяни таких категорій: ветерани Великої Вітчизняної війни – 0, ветерани війни в Афганістані – 5 осіб, ветерани праці – 2, інваліди І групи – 3, інваліди ІІ групи – 12, інваліди ІІІ групи – 3, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС – 0, багатодітні сім’ї – 2, пенсіонери – 21, одинокі матері – 0, сироти – 0, безробітні — 4, одинокі — 5, дитина-інвалід – 0, учасники або сім’ї учасників АТО на Сході України 47 осіб та інші громадяни, які потребують соціального захисту - 23 осіб.
Так, до т. в. о. голови райдержадміністрації звернулася громадянин ПІБ, мешканець с. Чорноголова з питання надання грошової допомоги, так як він брав участь в АТО на Сході України. Райдержадміністрацією дане звернення було взято на контроль і дорученням т. в. о. голови районної державної адміністрації дане звернення було направлено на розгляд по суті в управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Дане звернення розглянуто на засіданні комісії з питань надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих та учасникам, які брали участь в АТО і виділено 3000 гривень.
Велика частина звернень пов’язана із наданням одноразової грошової допомоги малозабезпеченим жителям району. Так, до райдержадміністрації звернувся одинокий пенсіонер, мешканець с. Вишка ПІБ щодо отримання грошової допомоги на лікування та покращення матеріально-побутових умов. Рішенням постійно діючої комісії при райдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам району заявнику було виділено 300 гривень.
На виконання абзацу 1 пункту 5 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 відповідно до графіка, затвердженого головою районної державної адміністрації, здійснено перевірки стану роботи зі зверненнями громадян у 3 виконкомах сільських рад. Також перевірено стан роботи зі зверненнями громадян у 2 структурних підрозділах райдержадміністрації.
Райдержадміністрація працює над створенням умов для участі заявників у розгляді поданих ними звернень. Практикується розгляд звернень громадян відповідними комісіями. У такий спосіб протягом І кварталу 2015 року розглянуто 3 звернення громадян.
На виконання пункту 3 Указу Президента України щомісяця відбуваються засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації. За звітний період відбулося 3 засідання.
На  виконання абзацу  3 пункту  5  Указу  Президента  України  проведено 13 дня контролю.
На виконання абзацу 2 пункту 2 Указу Президента України на засіданні постійно діючої комісії районної державної адміністрації заслухано особисті доповіді 3 керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій про стан роботи зі зверненнями громадян.
На засіданні колегії райдержадміністрації 29 січня 2015 року розглянуто питання „Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Великоберезнянської райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування протягом 2014 року”. Згідно з рішенням колегії головою райдержадміністрації дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації. Питання про стан роботи зі зверненнями громадян щокварталу розглядається на нараді при керівникові апарату райдержадміністрації.
На виконання вимог абзацу 5 пункту 5 Указу Президента України стан роботи зі зверненнями громадян проаналізовано та узагальнено за підсумками роботи у І кварталі 2014 року, І півріччя 2014 року та 9 місяців 2014 року. Інформації та статистичні звіти надсилалися обласній державній адміністрації. Щомісяця здійснюється аналіз особистих прийомів громадян тощо.
На виконання абзацу 3 пункту 5 Указу Президента України для інформування громадськості щодо звернень громадян, які надійшли до райдержадміністрації за І квартал 2013 року, І квартал 2014 року, І півріччя 2014 року та 9 місяців 2014 року районна газета „Карпатська зірка” активно висвітлювала роботу зі зверненнями громадян в райдержадміністрації. На шпальтах друкованих засобів масової інформації систематично подається інформація про графіки прийомів громадян, проведення виїзних прийомів та прямих телефонних ліній. Керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення району з актуальних питань у всіх сферах соціально-економічного життя регіону і держави загалом.
Крім того, на офіційному веб-сайті проводиться інформування мешканців району про прийоми громадян, повідомляючи про час та місце прийому керівниками місцевих органів виконавчої влади.
Райдержадміністрацією продовжується робота з виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008.

 

 

Сектор внутрішньої політики та зв'язків з

громадськістю апарату райдержадміністрації
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА