Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
У райдержадміністрації проаналізовано стан роботи зі зверненнями громадян за 9 місяців 2014 року відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.
Протягом 9 місяців 2014 року до райдержадміністрації надійшло 175 звернень, з яких – 110 письмові. На особистий прийом до керівництва райдержадміністрації звернулося 65 осіб. У порівнянні з аналогічним періодом 2013 року загальна кількість звернень громадян до райдержадміністрації зменшилася на 80 звернень. У зверненнях порушено 175 питань, що на 80 питань менше відповідного періоду 2013 року.
Від органів влади вищого рівня за 9 місяців 2014 року надійшло 15 звернень, в тому числі через ОДА – 9 звернень, Урядову гарячу лінію – 6, через Адміністрацію Президента України — 0, Верховну Раду України - 0.
Кількість колективних звернень за 9 місяців 2014 року становить 11 звернень, а кількість громадян, які підписали колективні звернення - 112 осіб. Повторно за 9 місяців 2014 року до райдержадміністрації надійшло 12 звернень.
За характером основних питань, з якими звертаються громадяни є питання соціального захисту – 96 звернень; аграрної політики і земельних відносин – 11, освіти — 5, присвоєння звання ,,Мати-героїня” – 1, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва  – 10, опіки та піклування — 9, охорони здоров’я – 3 та інші звернення - 40.
Відповідно до запровадженого Класифікатора звернень громадян, звернення, що надійшли розподіляються:
  - за видами: пропозиції (зауваження) – 0; заяви (клопотання) – 171; скарги – 4; за статтю авторів звернень: чоловіча – 109, жіноча – 178, за типом: телеграми – 0; за суб’єктом: індивідуальні – 164, анонімні – 0, колективні – 11.
Згідно з пунктом 6 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 головою райдержадміністрації та його заступниками здійснювалися прийоми громадян, у тому числі і виїзні. Протягом 9 місяців 2014 року керівництвом райдержадміністрації проведено прийомів громадян: 11 особистих та 27 виїзних прийомів громадян. Всього прийнято 65 осіб. Прийоми громадян здійснювалися у с. Люта, с. Чорноголова, с. Тихий, с. Ужок, с. Ставне, с. Малий Березний, с. Кострино, с. Волосянка, с. Лубня, с. Буківцьова, смт. Великий Березний.
Щодо абзацу 9 пункту 1 зазначеного Указу за звітний період забезпечено функціонування прямої телефонної лінії „Запитай у влади” та телефону довіри. Даною послугою за 9 місяців 2014 року ніхто з громадян не скористався.
На виконання абзацу 4 пункту 1 Указу Президента України головою районної державної адміністрації взято на особистий контроль розгляд звернень і забезпечено першочерговий особистий прийом жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня” та інвалідів Великої Вітчизняної війни. За звітний період до райдержадміністрації звернулися 6 багатодітних жінок  щодо отримання статусу „Мати-героїня”, ветерани Великої Вітчизняної війни – 2, ветерани війни в Афганістані – 8 осіб.
На виконання абзацу 5 пункту 1 Указу Президента України особливу увагу керівництва райдержадміністрації приділено вирішенню проблем, з якими зверталися громадяни таких категорій: ветерани Великої Вітчизняної війни – 2, ветерани війни в Афганістані – 8 осіб, ветерани праці – 2, інваліди І групи – 5, інваліди ІІ групи – 17, інваліди ІІІ групи – 7, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС – 0, багатодітні сім’ї – 6, пенсіонери – 30, одинокі матері – 1, сироти – 7, дитина-інвалід – 0, учасники або сім’ї учасників АТО на Сході України - 2 та інші громадяни, які потребують соціального захисту – 88 осіб.
Так, до голови райдержадміністрації звернулася громадянка ПІБ, мешканка с. Стужиця Великоберезнянського району щодо надання дозволу на надання згоди на вчинення правочину, а саме прийняття в дар від імені її малолітньої  доньки ПІБ житлового будинку та земельних ділянок. Резолюцією голови райдержадміністрації дане звернення було направлено на розгляд у службу у справах дітей райдержадміністрації. Дане звернення розглянуто на засіданні комісії з питань захисту прав дитини. Колегіальним рішенням комісії, заступнику голови органу опіки та піклування було рекомендовано заявниці надати дозвіл на надання згоди на вчинення правочину, а саме прийняття в дар від імені її  малолітньої  доньки ПІБ житлового будинку та земельних ділянок.
Велика частина звернень пов’язана із наданням одноразової грошової допомоги малозабезпеченим жителям району. Так, до райдержадміністрації звернувся пенсіонер, мешканець с. Кострино ПІБ щодо отримання грошової допомоги. Рішенням постійно діючої комісії при райдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам району заявнику було виділено 500 гривень.
На виконання абзацу 1 пункту 5 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 відповідно до графіка, затвердженого головою районної державної адміністрації, здійснено перевірки стану роботи зі зверненнями громадян у 9 виконкомах сільських рад. Також перевірено стан роботи зі зверненнями громадян у 9 структурних підрозділах райдержадміністрації.
Райдержадміністрація працює над створенням умов для участі заявників у розгляді поданих ними звернень. Практикується розгляд звернень громадян відповідними комісіями. У такий спосіб протягом 9 місяців 2014 року розглянуто 9 звернень громадян.
На виконання пункту 3 Указу Президента України щомісяця відбуваються засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації. За звітний період відбулося 9 засідань.
На  виконання абзацу  3 пункту  5  Указу  Президента  України  проведено  9 днів контролю.
На виконання абзацу 2 пункту 2 Указу Президента України на засіданні постійно діючої комісії районної державної адміністрації заслухано особисті доповіді 8 керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій про стан роботи зі зверненнями громадян.
На засіданні колегії райдержадміністрації 31 липня 2014 року розглянуто питання „Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Великоберезнянської райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування за І півріччя 2014 року”. Згідно з рішенням колегії голови райдержадміністрації дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації. Питання про стан роботи зі зверненнями громадян щокварталу розглядається на нараді при керівникові апарату райдержадміністрації.
На виконання вимог абзацу 5 пункту 5 Указу Президента України стан роботи зі зверненнями громадян проаналізовано та узагальнено за підсумками роботи у 2013 році, І кварталі 2014 року та  І півріччя 2014 року. Інформації та статистичні звіти надсилалися обласній державній адміністрації. Щомісяця здійснюється аналіз особистих прийомів громадян тощо.
На виконання абзацу 3 пункту 5 Указу Президента України для інформування громадськості щодо звернень громадян, які надійшли до райдержадміністрації за 2013 рік,  І квартал 2014 року та за  І півріччя 2014 року  районна газета  „Карпатська зірка” активно висвітлювала роботу зі зверненнями громадян до керівництва райдержадміністрації. На шпальтах друкованих засобів масової інформації систематично подається інформація про графіки прийомів громадян, проведення виїзних прийомів та прямих телефонних ліній. Керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення району з актуальних питань у всіх сферах соціально-економічного життя регіону і держави загалом.
Крім того, на офіційному веб-сайті проводиться інформування мешканців району про прийоми громадян, повідомляючи про час та місце прийому керівниками місцевих органів виконавчої влади.
Райдержадміністрацією продовжується робота з виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008.
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА