Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
У райдержадміністрації проаналізовано стан роботи зі зверненнями громадян за І квартал 2014 року відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.
Протягом І кварталу 2014 року до райдержадміністрації надійшло 47 звернень, з яких – 26 письмові. На особистий прийом до керівництва райдержадміністрації звернулося 21 особа. У порівнянні з аналогічним періодом 2013 року загальна кількість звернень громадян до райдержадміністрації зменшилася на 18 звернень. У зверненнях порушено 47 питань, що на 18 питань менше відповідного періоду 2013 року.
Від органів влади вищого рівня за І квартал 2013 року надійшло 5 звернень, в тому числі через ОДА – 3 звернень, Урядову гарячу лінію – 2, через Адміністрацію Президента України — 0, Верховну Раду України - 0.
Кількість колективних звернень за І квартал 2014 року становить 5 звернень, а кількість громадян, які підписали колективні звернення - 52 особи. Повторно за І квартал 2014 року до райдержадміністрації звернень не надходило.
За характером основних питань, з якими звертаються громадяни є питання соціального захисту – 23 звернення; аграрної політики і земельних відносин – 2 звернення, освіти — 1, присвоєння звання ,,Мати-героїня” – 1, житлово-комунального господарства – 6, опіки та піклування — 1, охорони здоров’я – 2 та інші звернення - 11.
Відповідно до запровадженого Класифікатора звернень громадян, звернення, що надійшли розподіляються:
 - за формою надходження: поштою – 47 звернень; на особистому прийомі – 26; через органи влади – 5; через засоби масової інформації – 0; від інших органів, установ, організацій - 0;
 - за видами: пропозиції (зауваження) – 0; заяви (клопотання) – 47; скарги – 0; за статтю авторів звернень: чоловіча – 259, жіноча – 311, за типом: телеграми – 0; за суб’єктом: індивідуальні – 42, анонімні – 0, колективні – 5.
Згідно з пунктом 6 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 головою райдержадміністрації та його заступниками здійснювалися прийоми громадян, у тому числі і виїзні. Протягом І кварталу 2013 року керівництвом райдержадміністрації проведено прийомів громадян: 6 особистих та 17 виїзних прийомів громадян. Всього прийнято 26 осіб. Прийоми громадян здійснювалися у с. Люта, с. Чорноголова, с. Тихий.
Щодо абзацу 9 пункту 1 зазначеного Указу за звітний період забезпечено функціонування прямої телефонної лінії „Запитай у влади” та телефону довіри. Даною послугою за І півріччя 2013 року ніхто з громадян не скористався.
На виконання абзацу 4 пункту 1 Указу Президента України головою районної державної адміністрації взято на особистий контроль розгляд звернень і забезпечено першочерговий особистий прийом жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня” та інвалідів Великої Вітчизняної війни. За звітний період до райдержадміністрації звернулися 3 багатодітні жінки щодо отримання статусу „Мати-героїня”, ветерани Великої Вітчизняної війни – 0, ветерани війни в Афганістані – 4.
На виконання абзацу 5 пункту 1 Указу Президента України особливу увагу керівництва райдержадміністрації приділено вирішенню проблем, з якими зверталися громадяни таких категорій: ветерани Великої Вітчизняної війни – 0, ветерани війни в Афганістані – 4 особи, ветерани праці – 0, інваліди І групи – 2, інваліди ІІ групи – 5, інваліди ІІІ групи – 0, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС – 0, багатодітні сім’ї – 0, пенсіонери – 7, одинокі матері – 0, сироти – 0, дитина-інвалід – 0 та інші громадяни, які потребують соціального захисту.
Так, на Урядову гарячу лінію звернулася багатодітна матір ПІБ, мешканка с. Кострино Великоберезнянського району щодо присвоєння почесного звання ,,Мати-героїня”. Резолюцією голови райдержадміністрації дане звернення було направлено на розгляд у сектор молоді та спорту райдержадміністрації. Документи на багатодітну матір ПІБ, які необхідні для представлення до присвоєння почесного звання ,,Мати-героїня” були направлені Великоберезнянською райдержадміністрацією в управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.
Велика частина звернень пов’язана із наданням одноразової грошової допомоги малозабезпеченим жителям району. Так, до райдержадміністрації звернувся пенсіонер, мешканець с. Вишка ПІБ щодо отримання грошової допомоги. Рішенням постійно діючої комісії при райдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам району заявнику було виділено 400 гривень.
На виконання абзацу 1 пункту 5 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 відповідно до графіка, затвердженого головою районної державної адміністрації, здійснено перевірки стану роботи зі зверненнями громадян у 3 виконкомах сільських рад. Також перевірено стан роботи зі зверненнями громадян у 3 структурних підрозділах райдержадміністрації.
Райдержадміністрація працює над створенням умов для участі заявників у розгляді поданих ними звернень. Практикується розгляд звернень громадян відповідними комісіями. У такий спосіб протягом І кварталу 2014 року розглянуто 3 звернення.
На виконання пункту 3 Указу Президента України щомісяця відбуваються засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації. За звітний період відбулося 3 засідання.
На виконання абзацу 3 пункту 5 Указу Президента України проведено 3 дні контролю.
На виконання абзацу 2 пункту 2 Указу Президента України на засіданні постійно діючої комісії районної державної адміністрації заслухано особисті доповіді 3 керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій про стан роботи зі зверненнями громадян.
На засіданні колегії райдержадміністрації 19 січня 2014 року розглянуто питання „Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Великоберезнянської райдержадміністрації протягом 2013 року”. Згідно з рішенням колегії голови райдержадміністрації дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації. Питання про стан роботи зі зверненнями громадян щокварталу розглядається на нараді при керівникові апарату райдержадміністрації.
На виконання вимог абзацу 5 пункту 5 Указу Президента України стан роботи зі зверненнями громадян проаналізовано та узагальнено за підсумками роботи у 2012 році, І кварталі 2013 року,  І півріччя 2013 року та за 9 місяців 2013 року. Інформації та статистичні звіти надсилалися обласній державній адміністрації. Щомісяця здійснюється аналіз особистих прийомів громадян тощо.
На виконання абзацу 3 пункту 5 Указу Президента України для інформування громадськості щодо звернень громадян, які надійшли до райдержадміністрації за 2012 рік, І квартал 2013 року, І півріччя 2013 року  та за 9 місяців 2013 року районна газета „Карпатська зірка” активно висвітлювала роботу зі зверненнями громадян до керівництва райдержадміністрації. На шпальтах друкованих засобів масової інформації систематично подається інформація про графіки прийомів громадян, проведення виїзних прийомів та прямих телефонних ліній. Керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення району з актуальних питань у всіх сферах соціально-економічного життя регіону і держави загалом.
Крім того, на офіційному веб-сайті проводиться інформування мешканців району про прийоми громадян, повідомляючи про час та місце прийому керівниками місцевих органів виконавчої влади.
Райдержадміністрацією продовжується робота з виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008.
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА