Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
У райдержадміністрації проаналізовано стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками І півріччя 2013 року відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.
Протягом І півріччя 2013 року до райдержадміністрації надійшло 165 звернень, з яких – 110 письмові. На особистий прийом до керівництва райдержадміністрації звернулося 55 осіб. У порівнянні з аналогічним періодом 2012 року загальна кількість звернень громадян до райдержадміністрації зменшилася на 25 звернень. У зверненнях порушено 165 питань, що на 25 питань менше відповідного періоду 2012 року.
Від органів влади вищого рівня за І півріччя 2013 року надійшло 11 звернень, в тому числі через ОДА – 8 звернень, Урядову Гарячу лінію – 3, через Адміністрацію Президента України — 0, Верховну Раду України - 0.
Кількість колективних звернень за І півріччя 2013 року становить 9 звернень, а кількість громадян, які підписали колективні звернення - 275 осіб. Повторно за І півріччя 2013 року до райдержадміністрації надійшло 6 звернень.
За характером основних питань, з якими звертаються громадяни є питання соціального захисту – 111 звернень, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 18 більше; аграрної політики і земельних відносин – 16 звернень, освіти — 3, присвоєння звання ,,Мати-героїня” – 2, житлово-комунального господарства – 4, опіки та піклування — 7, охорони здоров’я – 1 та інші звернення - 21.
Відповідно до запровадженого Класифікатора звернень громадян, звернення, що надійшли розподіляються:
 - за формою надходження: поштою – 99 звернень; на особистому прийомі – 55; через органи влади – 11; через засоби масової інформації – 0; від інших органів, установ, організацій - 0;
 - за видами: пропозиції (зауваження) – 0; заяви (клопотання) – 163; скарги – 2; за статтю авторів звернень: чоловіча – 73, жіноча – 92, за типом: телеграми – 0; за суб’єктом: індивідуальні – 156, анонімні – 0, колективні – 9.
Згідно з пунктом 6 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 головою райдержадміністрації та його заступниками здійснювалися прийоми громадян, у тому числі і виїзні. Протягом І півріччя 2013 року керівництвом райдержадміністрації проведено 18 особистих та виїзних прийомів громадян. Всього прийнято 55 осіб.
Щодо абзацу 9 пункту 1 зазначеного Указу за звітний період забезпечено функціонування прямої телефонної лінії „Запитай у влади” та телефону довіри. Даною послугою за І півріччя 2013 року ніхто з громадян не скористався.
На виконання абзацу 4 пункту 1 Указу Президента України головою районної державної адміністрації взято на особистий контроль розгляд звернень і забезпечено першочерговий особистий прийом жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня” та інвалідів Великої Вітчизняної війни. За звітний період до райдержадміністрації звернулися 2 багатодітні жінки щодо отримання статусу „Мати-героїня”, ветерани Великої Вітчизняної війни – 1, ветерани війни в Афганістані – 3 та 1 учасник бойових дій.
На виконання абзацу 5 пункту 1 Указу Президента України особливу увагу керівництва райдержадміністрації приділено вирішенню проблем, з якими зверталися громадяни таких категорій: ветерани Великої Вітчизняної війни – 1 особа, ветерани війни в Афганістані – 3 особи, ветерани праці – 10, інваліди І групи – 10, інваліди ІІ групи – 34, інваліди ІІІ групи – 9, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС – 0, багатодітні сім’ї – 8, пенсіонери – 39, одинокі матері – 0, сироти – 0, дитина-інвалід – 0 та інші громадяни, які потребують соціального захисту.
Так, на Урядову гарячу лінію звернулася багатодітна матір ПІБ, мешканка с. Верховина Бистра Великоберезнянського району щодо присвоєння почесного звання ,,Мати-героїня”. Резолюцією голови райдержадміністрації дане звернення було направлено на розгляд у відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Документи на багатодітну матір ПІБ, які необхідні для представлення до присвоєння почесного звання ,,Мати-героїня” були направлені Великоберезнянською райдержадміністрацією в управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.
Велика частина звернень пов’язана із наданням одноразової грошової допомоги малозабезпеченим жителям району. Так, до райдержадміністрації звернувся пенсіонер, мешканець с. Люта ПІБ щодо отримання грошової допомоги. Рішенням постійно діючої комісії при райдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам району заявнику було виділено 300 гривень.
Райдержадміністрація працює над створенням умов для участі заявників у розгляді поданих ними звернень. Практикується розгляд звернень громадян відповідними комісіями. У такий спосіб протягом І півріччя 2013 року розглянуто 6 звернень.
На виконання пункту 3 Указу Президента України щомісяця відбуваються засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації. За звітний період відбулося 6 засідань.
На виконання абзацу 3 пункту 5 Указу Президента України проведено 6 днів контролю.
На засіданні колегії райдержадміністрації 29 січня 2013 року розглянуто питання „Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Великоберезнянської райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування протягом 2012 року”. Згідно з рішенням колегії головою райдержадміністрації дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації про хід виконання яких у липні 2013 року буде підготовлено узагальнюючу довідку. Питання про стан роботи зі зверненнями громадян щокварталу розглядається на нараді при керівникові апарату райдержадміністрації.
На виконання вимог абзацу 5 пункту 5 Указу Президента України стан роботи зі зверненнями громадян проаналізовано та узагальнено за підсумками роботи у 2012 році та у І кварталі 2013 року. Інформації та статистичні звіти надсилалися обласній державній адміністрації. Щомісяця здійснюється аналіз особистих прийомів громадян тощо.
На виконання абзацу 3 пункту 5 Указу Президента України для інформування громадськості щодо звернень громадян, які надійшли до райдержадміністрації за 2012 рік та І квартал 2013 року районна газета „Карпатська зірка” активно висвітлювала роботу зі зверненнями громадян до керівництва райдержадміністрації. На шпальтах друкованих засобів масової інформації систематично подається інформація про графіки прийомів громадян, проведення виїзних прийомів та прямих телефонних ліній. Керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення району з актуальних питань у всіх сферах соціально-економічного життя регіону і держави загалом.
Крім того, на офіційному веб-сайті проводиться інформування мешканців району про прийоми громадян, повідомляючи про час та місце прийому керівниками місцевих органів виконавчої влади.
Райдержадміністрацією продовжується робота з виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008.
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА