Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
За неподачу або  несвоєчасну подачу декларації тягне за собою накладання штрафу

 Великоберезнянське відділення Ужгородської МДПІ на запити громадян які повинні були подати декларації до 1 травня  повідомляє що,  відповідно до пп.15.1 ст.15 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платниками податків визнаються фізичні особи (резиденти і нерезиденти України), юридичні особи (резиденти і нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об'єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об'єктом оподаткування згідно з ПКУ або податковими законами, і на яких покладено обов'язок із сплати податків та зборів згідно з ПКУ.
 Обов'язки платника податків передбачені ст 16. ПКУ. Платник податків зобов'язаний:
 - стати на облік у контролюючих органах в порядку, встановленому законодавством України;
 - вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів;
 - подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.
 Статтею 111 ПКУ передбачені види відповідальності за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи -  фінансова, адміністративна та кримінальна.
 Фінансова відповідальність застосовується у вигляді штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені.
 Відповідно до пп.120.1. ст.120 ПКУ за неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати та сплачувати податки, збори податкових декларацій (розрахунків), тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
 

 
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА