Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
 

Незмінним завданням державної податкової служби залишається наповнення державного та місцевих бюджетів.  Нові підходи у роботі податкової служби забезпечують стабільне і ритмічне наповнення бюджетів усіх рівнів.
 За січень-травень 2013 року до зведеного бюджету платники податків району сплатили 9238,7 т.грн. або на 464,3 тисячі більше плану , виконання склало 105,3%.
До державного бюджету зібрано 1209,7 т.грн або 113,8 прогнозних показників.
Надходження  до місцевих бюджетів склали 8029,0 т.грн.. Доведене завдання виконано на 104,1.
Головним завданням, яке стоїть перед податківцями, є контроль за правильністю сплати податків. Вирішення поставленого завдання буде тим успішнішим, чим більше буде встановлено взаєморозуміння між податківцями і платниками податків у питанні розуміння важливості своєчасної і повної сплати податків, зборів і обов’язкових платежів відповідно до норм Податкового кодексу Укра-їни. А це значить, що незмінно актуальним залишається формування по-справжньому партнерських відносин між податковою службою і платниками по-датків.
Уся робота сучасної податкової спрямована на стимулювання інвестиційного клімату, росту економіки, створення сучасних сервісних пропозицій для платників. Наприклад, відчутно зросли  у порівнянні з минулим роком показники надання електронної звітності до податкової інспекції, у розумних межах зменшено кількість перевірок суб’єктів господарювання, практикуються різні фо-рми інформаційно-роз’яснюва-льної роботи серед платників податків. Робиться усе  для того, щоб  сплата податків  стала більш оперативною, комфортною та безперешкодною.
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА