Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

мінімальні ціни на горілку зростуть


Постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2012  № 1017 збільшено розмір мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв.
Роздрібна ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби за 1 літр 100% спирту становитиме 150,5 грн. (сьогодні - 142,5 грн.), оптова відпускна ціна – 101,6 грн. проти діючої - 96,18 грн. Зросте цей показник також на інші зброджені напої, суміші із зброджених напоїв та суміші зброджених напоїв з безалкогольними напоями.
Так з 1 березня цього року мінімальна роздрібна ціна півлітрової пляшки горілки міцністю сорок градусів має складати не менше 30 гривень 10 копійок.
До цього нововведення з 25 листопада 2012 року мінімальна роздрібна ціна за півлітрову пляшку сорокаградусної горілки складала не менше 28,5 гривні. Тобто мінімальна роздрібна ціна такої горілки зросте на 5,6 %.
Мінімальна ціна коньяків і вин, на зазначену дату, не буде збільшуватись.
У разі торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від мінімально встановлених, законодавство передбачає застосування до порушників штрафної санкції не менше 5 тис.грн.
На Великоберезнянщині 180 суб’єктів господарювання придбали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА