Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
Протягом 2012 року,державним інспектором праці Територіальної державної інспекції з питань праці у Закарпатській області ,в посадові обов»язки якого входить контроль за додержанням законодавства про працю у Великоберезнянському та Перечинському районах, проведено 51 перевірку  підприємств , установ , організацій, що зареєстровані в цих районах. Із  перевірених підприємств виявлено 1 підприємство боржник із виплати заробітної плати .
      За наслідками перевірок постійно вживалися заходи реагування відповідно до наданих повноважень. Складено та передано до суду за наявності порушень законодавства про працю 44 протоколи, внесено 10 подань роботодавцям щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб, передано одну справу до правоохоронних органів за ознаками кримінального злочину. За рішеннями суду притягнуто порушників трудового законодавства з накладенням штрафу-17, з оголошенням усного зауваження -19. Внесено 5 клопотань щодо опротестування рішень судів.
      Винесено 4 постанови за ст.188-6 КУпАП на предмет накладання штрафу за невиконання приписів ДІП. Розглянуто позитивно 7 письмових звернень громадян, що звернулись до ТДІзПП щодо порушення трудових прав .
      В ході проведення перевірок постійно надається методично-консультаційна допомога щодо застосування діючого законодавства про працю. Проведено 23 семінари з роботодавцями з питань оплати праці, та трудових відносин в ході проведення перевірок.
 
Головний державний інспектор праці
ТДІзПп у Закарпатській області                                            Цапулич Н.І.Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА