Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
“Про комісію з визначення даних про заробітну

             плату працівників  за роботу в зоні відчуження

                                  в 1986-1990 роках.„

       В державі гостро стояла проблема щодо ліквідованих без збереження архівів підприємств і установ у частині визначення рівня заробітної плати осіб,                          які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та отримали пов’язану з дією іонізуючого випромінювання інвалідність.

 Кабінет Міністрів 16 липня 2012р. прийняв постанову за № 685. Цим нормативним актом передбачено створення при Міністерстві внутрішніх справ, Міністерстві надзвичайних ситуацій, Міністерстві оборони і Служби безпеки України та їх регіональних органах комісій із визначення даних про заробітну плату (грошове забезпечення), одержану особою за роботу (службу) в зоні відчуження в 1986-1990 рр., затверджено Типове положення про такі  комісії.

        Відповідно до  постанови  Кабінету  Міністрів України  від  26.09.2012р.

№ 886 розпорядженням голови облдержадміністрації від 15.10.2012р. № 545 створена аналогічна комісія по цивільних особах – учасниках ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, яка розглядатиме відповідні документи за поданням райдержадміністрацій і міськвиконкомів.

  Результатом роботи комісії має бути видача облдержадміністрацією довідки про заробіток учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у зоні відчуження. Цей документ є підставою для проведення органами Пенсійного фонду перерахунку пенсій. У разі незгоди зрішенням комісії, особа може апелювати  до центральної комісії. Урядом також передбачено здійснення громадського контролю за діяльністю комісій усіх рівнів.
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА