Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
Про роботу зі зверненнями громадян,
що надійшли до Великоберезнянської
райдержадміністрації протягом 6 місяців 2012 року

 

У райдержадміністрації проаналізовано стан роботи із зверненнями громадян за підсумками першого півріччя 2012 року відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.
Протягом першого півріччя 2012 року до райдержадміністрації надійшло 190 звернень, з яких – 164 письмових. На особистий прийом до керівництва райдержадміністрації звернулося 26 осіб, а з урахуванням колективних звернень, з пропозиціями, заявами і скаргами звернулося 30 осіб. У порівнянні з аналогічним періодом 2011 року загальна кількість звернень громадян до райдержадміністрації зменшилася на 41 звернення. У зверненнях порушено 190 питань, що на 41 питання менше відповідного періоду 2011 року.
Кількість звернень, що надійшли від органів влади вищого рівня протягом першого півріччя 2012 року збільшилася на 4 звернення. Через обласну державну адміністрацію надійшло 24 звернення та 1 звернення надійшло через Урядову Гарячу лінію.
Кількість колективних звернень за перше півріччя 2012 року збільшилося на 3 і становить 9 звернень, кількість громадян, які підписали колективні звернення становить 102 особи. Що стосується повторних звернень громадян, то за підсумками першого півріччя 2012 року їх кількість становить 3.
За характером основних питань з якими звертаються громадяни є питання соціального захисту – 93 звернення, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 24 менше; аграрної політики і земельних відносин – 48 звернень, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 5 звернень менше.
Відповідно до запровадженого Класифікатора звернень громадян, звернення, що надійшли розподіляються: за формою надходження: поштою – 139 звернень; на особистому прийомі – 26; через органи влади – 24; через засоби масової інформації – 0; від інших органів, установ, організацій - 1;
За видами: пропозиції (зауваження) – 0; заяви (клопотання) – 189; скарги – 1; за статтю авторів звернень: чоловіча – 94, жіноча – 123, за типом: телеграми – 0; за суб’єктом: індивідуальні – 181, анонімні – 0, колективні – 9.
Згідно з пунктом 6 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 головою райдержадміністрації та його заступниками здійснювалися прийоми громадян, у тому числі і виїзні. Протягом першого півріччя 2012 року керівництвом райдержадміністрації проведено 10 особистих прийомів громадян. Всього прийнято 26 осіб, а з урахуванням колективних – 30 осіб.
Щодо абзацу 9 пункту 1 зазначеного Указу за звітний період забезпечено функціонування прямої телефонної лінії „Запитай у влади” та телефону довіри. Даною послугою за І півріччя ніхто з громадян не скористався.
На виконання абзацу 4 пункту 1 Указу Президента України головою районної державної адміністрації взято на особистий контроль розгляд звернень і забезпечено першочерговий особистий прийом жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня” та інвалідів Великої Вітчизняної війни. За звітний період до райдержадміністрації звернулися 2 багатодітні жінки, які мають статус „Мати-героїня” та 1 інвалід Великої Вітчизняної війни.
На виконання абзацу 5 пункту 1 Указу Президента України особливу увагу керівництва райдержадміністрації приділено вирішенню проблем, з якими зверталися громадяни таких категорій: ветерани війни – 3 особи, ветерани праці – 44, інваліди І групи – 14, інваліди ІІ групи – 26, інваліди ІІІ групи – 13, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС – 6, багатодітні сім’ї – 6, пенсіонери – 38, одинокі матері – 1, сироти – 1, діти-інваліди – 3 та інші громадяни, які потребують соціального захисту.
Так, мешканцю с. Ставне Великоберезнянського району, інваліду ІІ групи, К.В.Д., на його звернення до райдержадміністрації призначено субсидію готівкою у сумі 1067,41 грн. для придбання твердого палива і скрапленого газу та надано одноразову грошову допомогу у розмірі 400 гривень.
Велика частина звернень пов’язана із наданням одноразової грошової допомоги. Для забезпечення цих виплат щороку рішенням постійно діючої  комісії при райдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам району за перше півріччя 2012 року 90 малозабезпеченим жителям району, які звернулися до керівництва райдержадміністрації з районного бюджету надано грошову допомогу в сумі 12500,00 гривень.
На виконання абзацу 1 пункту 5 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 відповідно до графіка, затвердженого головою районної державної адміністрації, здійснено перевірки стану роботи зі зверненнями громадян у 5 виконкомах сільських рад. Також перевірено стан роботи зі зверненнями громадян у 4 структурних підрозділах райдержадміністрації.
Райдержадміністрація працює над створенням умов для участі заявників у розгляді поданих ними звернень. Практикується розгляд звернень громадян відповідними комісіями. У такий спосіб протягом першого півріччя 2012 року розглянуто 4 звернення.
На виконання пункту 3 Указу Президента України щомісяця відбуваються засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації. За звітний період відбулося 4 засідання.
На виконання абзацу 2 пункту 2 Указу Президента України на засіданні постійно діючої комісії районної державної адміністрації заслухано особисті доповіді 4 керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій про стан роботи зі зверненнями громадян.
На засіданні колегії облдержадміністрації 26 січня 2012 року розглянуто питання „Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у 2011 році”. Згідно з рішенням колегії головою райдержадміністрації дано відповідні завдання керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації про хід виконання яких у липні 2012 року буде підготовлено узагальнюючу довідку. Питання про стан роботи зі зверненнями громадян щокварталу розглядається на нараді при заступнику керівникові апарату райдержадміністрації.
На виконання вимог абзацу 5 пункту 5 Указу Президента України стан роботи зі зверненнями громадян проаналізовано та узагальнено за підсумками роботи у 2011 році, І кварталу, першого півріччя  2012 року. Інформації та статистичні звіти надсилалися обласній державній адміністрації. Щомісяця здійснюється аналіз особистих прийомів громадян тощо.
На виконання абзацу 3 пункту 5 Указу Президента України для інформування громадськості протягом першого півріччя 2012 року районна газета „Карпатська зірка” активно висвітлювала роботу зі зверненнями громадян до керівництва райдержадміністрації. На шпальтах друкованих засобів масової інформації систематично подається інформація про графіки прийомів громадян, проведення виїзних прийомів та прямих телефонних ліній. Керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення району з актуальних питань у всіх сферах соціально-економічного життя регіону і держави загалом.
Крім того, на офіційному веб сайті проводиться інформування мешканців району про прийоми громадян, де повідомляються про час та місце прийому керівниками місцевих органів виконавчої влади.
Райдержадміністрацією продовжується робота з виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008.

Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА