Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
Відбувся семінар –практикум вчителів знз, що проводитимуть державну підсумкову атестацію у 4 класі. Педагогами опрацьовано методичні рекомендаці та завдання щодо проведення дпа.
          19 квітня 2012 року на базі Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів буде проведено  методичне об’єднання  шкільних бібліотекарів на тему: «Роль і місце інформаційного центру бібліотеки в навчально-виховному процесі школи».
      20 квітня 2012 року на базі Розтоцькопастільської ЗОШ І-ІІ ступенів відбудеться методичне обєднання вчителів української мови та літератури на тему: «Форми й методи викладання української мови та літератури, спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів», в рамках роботи якого вчителі –словесники зустрінуться із закарпатським письменником В.Густі.
     19 квітня 2012 року збірна команда району з легкої атлетики прийме участь в обласних змаганнях ІV Спортивних ігор школярів України.
      20 квітня на базі Великоберезнянської гімназії відбудеться семінар адміністраторів програми «Щоденник.ua», що впроваджується в загальноосвітніх закладах району.

Начальник відділу освіти                                                                 Пекар М.Д.

 
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА