Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
 Альтернативна енергетика: погляд у завтра

         У малому залі засідань районної ради проведено нараду-семінар із головами сіл та селища, представниками владних структур, громадських організацій, депутатів і активістів на тему «Прилади альтернативної енергетики для будівель історико-архітектурної спадщини бюджетної сфери та життя»

            Відкрив зібрання вступним словом заступник голови районної ради Василь Риган. Він наголосив на важливості пошуків альтернативних джерел енергетики (сонячні системи) та їх преваг, що дає можливість мешканцям Великоберезнянщини переосмислити своє становище до використання дорогих та шкідливих традиційних енергоресурсів, збереження навколишнього природного середовища.

            Перед присутніми із цікавими повідомленнями про прилади альтернативної енергетики, зокрема сонячні теплові повітряні колектори українського виробництва, виступили Олег Лукша – представник Агенції місцевого розвитку та інформаційних ресурсів «Європоліс», Ростислав Мусій – співробітник Львівського відділення фізико-хімії горючих копалин Інституту фізико-органічної хімії і вуглехімії імені Л. Литвиненко НАН України, Сергій Сиротюк – доцент кафедри енергетики Львівського національного аграрного університету, кандидат технічних наук.

            На нараді-семінарі науковці з Ужгорода та Львова демонстрували присутнім зразки сонячних колекторів, закликали керівників районної влади, органів місцевого самоврядування актвино включитися у виконання на території Вликоберезнянщини міні-грантового проекту «Встановлення сонячних теплових повітряних колекторів українського виробництва у деревяних церквах Великоберезнянського району».

            Вчені надали ділові консультації та відповіли на запитання учасників семінару, відвідали пам’ятки архітектури – дерев’яні храми у селах Чорноголова та Кострино.
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА