Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
Протягом першого кварталу 2012 року Великоберезнянською райдержадміністрацією проводилася робота зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008.

Всього до райдержадміністрації за аналізуючий період надійшло 104 звернення, що на 17 менше аналогічного періоду 2011 року. В тому числі через: Обласну держану адміністрацію – 12 та  урядову гарячу лінію - 1 . Кількість звернень в органи влади вищого рівня збільшилась із 8 у минулому році до 13 – у цьому році. На особистий прийом звернулося 27 осіб, що на 10 чол. менше ніж у відповідному періоді минулого року.

Основні питання, з якими звертаються громадяни, це питання що стосуються галузі сільського господарства - 25 що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 22 менше, питань соціального захисту – 50 що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 9 менше; комунального та дорожнього господарства, благоустрою – 7 що у порівнянні з минулим роком на 4 менше; питання освіти, навчання та виховання дітей та молоді – 5; питання праці – 2; питання охорони здоров’я – 2 та інші.

На виконання абзацу 5 пункту 1 Указу Президента України особливу увагу керівництвом райдержадміністрації приділено вирішенню проблем соціально незахищених верств населення. Так, 53,21 відсотка складають звернення від пенсіонерів, інвалідів праці, ветеранів війни і праці, 35,16 відсотка від непрацюючих, багатодітних та одиноких сімей, інвалідів по хворобі.

У розрізі структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь, установ та організацій, найбільша кількість звернень громадян була направлена райдержадміністрацією для розгляду за належністю до відділу Держкомзему у Великоберезнянському районі – 25; управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – 50.

Звернення, що надійшли на адресу райдержадміністрації аналізуються, вживаються необхідні заходи на їх вирішення. На відповідному рівні проводиться селищною та сільськими радами робота з обстеження матеріально-побутових умов проживання малозабезпечених категорій населення району. Зокрема, за 3 місяці цього року з місцевого бюджету 38 громадян отримало грошову допомогу на загальну суму 5000 грн.

    У першому кварталі 2012 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість колективних звернень громадян збільшилась з 2 до 5. Також, значно збільшилася і кількість осіб, які підписалися під колективними зверненнями, зокрема з 4 до 201 .

Райдержадміністрацією створюються відповідні  умови для участі заявників у перевірці поданих ними звернень. Практикується розгляд звернень громадян відповідними комісіями, зокрема: «Комісія з попереднього розгляду питань виділення та приватизації земельних ділянок», «Постійно діюча комісія з питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам району», «Комісія з питань підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за програмою «Власний дім», «Постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян» та «Комісія з питань захисту прав дитини».Так, на постійно діючій комісії розглянуто звернення Перебзяк Марії Федорівни до голови районної державної адміністрації, з проханням надати їй у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в урочищах «Мощарки» та «Касичові ниви» за межами населеного пункту села Люта. На комісії виступила провідний спеціаліст відділу Держкомзему, яка зазначила, що вказана земельна ділянка відноситься до земель запасу сільської ради, в користуванні громадян не знаходиться та не підлягає розпаюванню між власниками сертифікатів на право на земельну частку (пай). Враховуючи вищезазначені факти, комісія вирішила надати громадянці Перебзяк М.Ф. дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення вищезазначеної земельної ділянки. Також до голови райдержадміністрації звернулися Довганич Іван Миколайович,  інвалід І групи, який  проживає в селі Люта. Заявник потребує кошти на лікування та знаходиться у важкому матеріальному становищі. Бельо Володимир Юрійович з села Домашин, інвалід ІІ групи, також звернувся по матеріальну допомогу на лікування. Враховуючи важкий матеріальний стан заявників комісія вирішила задовільнити прохання та надати допомогу в розмірі 200 гривень.

Відповідно до вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 здійснено всі організаційні заходи щодо виконання його положень.  Згідно з пунктом 6 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 головою райдержадміністрації протягом звітного періоду здійснено 4 особистих та 2 виїзні прийоми громадян. А також заступниками голови безпосередньо у райдержадміністрації здійснено  7 особистих та 2 виїзних прийомів громадян. На особистому прийомі громадян у голови райдержадміністрації всього побувало – 10 осіб, в тому числі на виїзних 10 громадян. На особистому прийомі громадян у заступників голови райдержадміністрації на особистому прийомі громадян всього побувало 17 та на виїзних 6 громадян.

До прийомів залучаються керівники правоохоронних органів, начальники районних управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.


Щодо абзацу 9 пункту 1 зазначеного Указу у 2008 році забезпечено функціонування прямої телефонної лінії “Запитай у влади”(№ 23-057) та телефону довіри(№ 23-139). Про дні, години, номери телефонів , за якими можна поспілкуватися з відповідною посадовою особою, мешканці району повідомляються заздалегідь через районну газету „Карпатська зірка”. З початку року ними ще ніхто не скористався. Проте, проблеми, які порушуються громадянами під час живого спілкування, враховуються в практичній роботі

На виконання абзацу 1 пункту 5 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 відповідно до затвердженого першим заступником голови районної державної адміністрації графіка надано практичну та методичну допомогу у виконкомах Буківцівської, Смереківської, Р. Пастільської,  Забрідської сільських рад та В.Березнянської селищної ради. Виконкомами Солянської, Тихівської та Ужоцької сільських рад заслухано роботу із зверненнями громадян протягом І кварталу цього року на засіданні своїх виконкомів.

У практику райдержадміністрації ввійшов систематичний контроль за роботою зі зверненнями громадян в управліннях, відділах та відділах районних служб. На нарадах при голові райдержадміністрації, керівникові апарату райдержадміністрації звітують про роботу із зверненнями громадян керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Перевірено та заслухано роботу керівників-3 структурних підрозділів райдержадміністрації. Це, зокрема, архівний відділ, відділ з питань надзвичайних ситуацій, відділ служби у справах дітей,  на нараді при першому заступнику голови райдержадміністрації.

Питання роботи із зверненнями громадян у райдержадміністрації розглядаються на засіданнях колегії. Так, на колегії райдержадміністрації, яка відбулась 26 січня 2012 року заслухано питання про роботу зі зверненнями громадян за 2011 рік.

                 Протягом першого кварталу 2012 року на контролі у райдержадміністрації перебувало 63 звернень громадян.
На виконання вимог абзацу 5 пункту 5 Указу Президента України стан роботи зі зверненнями громадян проаналізовано та узагальнено за підсумками роботи першого кварталу 2012 та першого кварталу 2011 років.

 Щодо абзацу 9 пункту 1 зазначеного Указу у 2008 році забезпечено функціонування прямої телефонної лінії “Запитай у влади” (№ 23-057) та телефону довіри (№ 23-139). Про дні, години, номери телефонів , за якими можна поспілкуватися з відповідною посадовою особою, розміщено в графіку особистого прийому громадян .

На виконання абзацу 3 пункту 5 Указу Президента України для піднесення рівня інформованості населення про стан роботи із зверненнями громадян, перспективи вирішення владними структурами проблем, які найбільше хвилюють людей, сприяє і систематичне оприлюднення цих матеріалів на сторінках районної газети „Карпатська зірка”. Матеріали з розгляду звернень громадян на особистих та виїзних прийомах, матеріали розгляду питань із зверненнями громадян, що розглядаються на колегіях РДА, нарадах, графіки особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, графіки роботи телефонної лінії „Запитай у влади” друкувалися у 3 номерах. Зокрема: « Переваги – незахищеним верствам населення» (20.01.12 № 3), « Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування у 2011 році» ( 27.01.12 № 4), « Роман Рогач провів особистий прийом громадян» (23.03.12 №12).

Для створення громадянам широких та зручних можливостей звертатись до керівництва, посадових осіб райдержадміністрації використовується і глобальна мережа Інтернету з її електронною адресою vberezzvern@ukrpost.ua.

Інформаційні повідомлення з питань стану роботи із зверненнями громадян розміщено на веб-сайті райдержадміністрації: www.vberez.gov.ua
Райдержадміністрацією продовжується робота з виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА