Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
Про роботу зі зверненнями громадян,
що надійшли до Великоберезнянської
райдержадміністрації протягом  першого
 кварталу 2011 року

 

Протягом першого кварталу 2011 року Великоберезнянською райдержадміністрацією проводилася робота зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008.

Всього до райдержадміністрації за аналізуючий період надійшло 121 звернення, що на 60 більше відповідного періоду 2010 року. В тому числі через: Секретаріат Кабінету Міністрів України – 1, Обласну держану адміністрацію – 5 та  урядову гарячу лінію - 2 . Кількість звернень в органи влади вищого рівня збільшилась із 3 у минулому році до 8 – у цьому році. На особистий прийом звернулося 37 осіб, що на 22 чол. більше ніж у відповідному періоді минулого року.
Основні питання, з якими звертаються громадяни, це питання що стосуються галузі сільського господарства - 42 що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 15 більше, питань соціального захисту – 59 що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 42 більше; комунального та дорожнього господарства, благоустрою – 11 що у порівнянні з минулим роком на 9 більше; питання освіти, навчання та виховання дітей та молоді – 8; питання культури, фізкультури і спорту – 1; питання праці – 1; питання охорони здоров’я – 1 та інші.
На виконання абзацу 5 пункту 1 Указу Президента України особливу увагу керівництвом райдержадміністрації приділено вирішенню проблем соціально незахищених верств населення. Так, 47,15 відсотка складають звернення від пенсіонерів, інвалідів праці, ветеранів війни і праці, 32,12 відсотка від непрацюючих, багатодітних та одиноких сімей, інвалідів по хворобі.

У розрізі структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь, установ та організацій, найбільша кількість звернень громадян була направлена райдержадміністрацією для розгляду за належністю до відділу Держкомзему у Великоберезнянському районі – 42; управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – 59.

Звернення, що надійшли на адресу райдержадміністрації аналізуються, вживаються необхідні заходи на їх вирішення. На відповідному рівні проводиться селищною та сільськими радами робота з обстеження матеріально-побутових умов проживання малозабезпечених категорій населення району. Зокрема, за 3 місяці цього року з місцевого бюджету 30 громадян отримало грошову допомогу на загальну суму 3000 грн.
    У першому кварталі 2011 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість колективних звернень громадян зменшилася з 10 до 2. Також, значно зменшилася і кількість осіб, які підписалися під колективними зверненнями, зокрема з 204 до  4 .

Райдержадміністрацією створюються відповідні  умови для участі заявників у перевірці поданих ними звернень. Практикується розгляд звернень громадян відповідними комісіями, зокрема: «Комісія з попереднього розгляду питань виділення та приватизації земельних ділянок», «Постійно діюча комісія з питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам району», «Комісія з питань підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за програмою «Власний дім», «Постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян» та «Комісія з питань захисту прав дитини».

Так, на постійно діючій комісії розглянуто звернення Жданкіної Надії Юріївної до голови районної державної адміністрації з проханням надати комісію для складання акту про нанесення збитків на приватній її ділянці в зв’язку з проведенням лісозаготівельних робіт Костринським ПНДВ. Комісія в складі: голови Стричавської сільської ради Дагулич М.М., головного спеціаліста з контролю за використанням та охороною земель відділу Держкомзему у Великоберезнянському районі Голубець І.Ю. та головного спеціаліста відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Мицьо І.І. провели обстеження земельної ділянки гр. Жданкіної Н.Ю. розташованої в с. Стричава урочище  «Завуй», яка належить їй на праві власності згідно державного акту. При обстеженні встановлено, що дійсно із застосуванням важкої техніки пошкоджено більшу частину земельної ділянки заявниці, а саме  родючий шар. Начальник відділу агропромислового розвитку Янковський О.О. ознайомив всіх про ринкову вартість одного центнера природніх трав в середньому по району та нанесених збитків на даній земельній ділянці. Комісією вирішено погодити довідку про розрахунок вартості сіна природніх сіножатей, рекомендувати залучити для розрахунку збитків Державну екологічну інспекцію та державного інспектора по використанні та охороні земель.

Відповідно до вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 здійснено всі організаційні заходи щодо виконання його положень.  Згідно з пунктом 6 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 головою райдержадміністрації протягом звітного періоду здійснено 3 особистих та 2 виїзні прийоми громадян. А також заступниками голови безпосередньо у райдержадміністрації здійснено  10 особистих та 7 виїзних прийомів громадян. На особистому прийомі громадян у голови райдержадміністрації всього побувало – 10, в тому числі на виїзних 12 громадян. На особистому прийомі громадян у заступників голови райдержадміністрації на особистому прийомі громадян всього побувало 27 та на виїзних 18 громадян.

До прийомів залучаються керівники правоохоронних органів, начальники районних управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.


Щодо абзацу 9 пункту 1 зазначеного Указу у 2008 році забезпечено функціонування прямої телефонної лінії “Запитай у влади”(№ 23-057) та телефону довіри(№ 23-139). Про дні, години, номери телефонів , за якими можна поспілкуватися з відповідною посадовою особою, мешканці району повідомляються заздалегідь через районну газету „Карпатська зірка”. З початку року ними ще ніхто не скористався. Проте, проблеми, які порушуються громадянами під час живого спілкування, враховуються в практичній роботі

На виконання абзацу 1 пункту 5 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 відповідно до затвердженого першим заступником голови районної державної адміністрації графіка надано практичну та методичну допомогу у виконкомах Буківцівської, Чорноголоівської, Р. Пастільської,  М.Березнянської сільських рад та В.Березнянської селищної ради підготовлено довідки. Виконкомами Стужицької, Чорноголівської та Ужоцької сільських рад заслухано роботу із зверненнями громадян протягом І кварталу цього року на засіданні своїх виконкомів.

У практику райдержадміністрації ввійшов систематичний контроль за роботою зі зверненнями громадян в управліннях, відділах та відділах районних служб. На нарадах при голові райдержадміністрації, керівникові апарату райдержадміністрації звітують про роботу із зверненнями громадян керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Перевірено та заслухано роботу керівників-3 структурних підрозділів райдержадміністрації. Це, зокрема, архівний відділ, відділ з питань надзвичайних ситуацій, відділ служби у справах дітей,  на нараді при першому заступнику голови райдержадміністрації.

На виконання пункту 3 та абзацу 2 пункту 2 Указу Президента України щомісяця відбуваються засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. За перший квартал 2011 року відбулися три засідання, на яких розглядалися звернення громадян району, які звертались в органи влади вищого рівня та до голови районної державної адміністрації.

Питання роботи із зверненнями громадян у райдержадміністрації розглядаються на засіданнях колегії. Так, на колегії райдержадміністрації, яка відбулась 22.02.2011 року заслухано питання про роботу зі зверненнями громадян за 2010 рік.
                 Протягом першого кварталу 2011 року на контролі у райдержадміністрації перебувало 86 звернень громадян.
На виконання вимог абзацу 5 пункту 5 Указу Президента України стан роботи зі зверненнями громадян проаналізовано та узагальнено за підсумками роботи першого кварталу 2011 та першого кварталу 2010 років.
На виконання абзацу 3 пункту 5 Указу Президента України для піднесення рівня інформованості населення про стан роботи із зверненнями громадян, перспективи вирішення владними структурами проблем, які найбільше хвилюють людей, сприяє і систематичне оприлюднення цих матеріалів на сторінках районної газети „Карпатська зірка”. Матеріали з розгляду звернень громадян на особистих та виїзних прийомах, матеріали розгляду питань із зверненнями громадян, що розглядаються на колегіях РДА, нарадах, графіки особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, графіки роботи телефонної лінії „Запитай у влади” друкувалися у 3 номерах. Зокрема: ”Отримають передсвяткову матеріальну допомогу”(01.01.11 № 1), „Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Михайло Кіндрат провів виїзний прийом громадян у Загорбі”(04.04.11 № 9), „У інтересах всієї громади” (25.04.11 №12).

Для створення громадянам широких та зручних можливостей звертатись до керівництва, посадових осіб райдержадміністрації використовується і глобальна мережа Інтернету з її електронною адресою vberezzvern@ukrpost.ua.

Інформаційні повідомлення з питань стану роботи із зверненнями громадян розміщено на веб-сайті райдержадміністрації: www.vberez.gov.ua
Райдержадміністрацією продовжується робота з виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008.
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА