Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  Майже чверть мільйона гривень орендної плати за землю щорічно отримуватимуть бюджети сільських рад чотирьох районів Закарпаття
2018-11-07 14:20:00

На земельних торгах, які були проведені у жовтні  цього року  Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області, аграрії придбали права оренди на дев’ять земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться на території Великоберезнянського, Виноградівського, Мукачівського та Ужгородського районів.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 210 гектарів. Вони будуть використовуватися аграріями для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства. Строк оренди цих ділянок становить 7 років.

За користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Великоберезнянського, Виноградівського, Мукачівського та Ужгородського районів щорічно буде надходити орендна плата у розмірі понад 234 тисячі гривень, - повідомили в Головному управлінні Держгеокадастру у Закарпатській області

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».


Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА