Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  Вільні екскурсії Закарпаттям.Перша відкрита екскурсія у Великому Березному.
2018-07-23 10:49:00

В перше у Великому Березному відбулася відкрита екскурсія, яку провів Фудір Шандор професор Ужгородського Національного Університету. Взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Вадим Шелемон, начальник відділу внутрішньої політики та звязків з громадськістю апарату райдержадміністрації Наталія Іванцуська та мешканці Великого Березного яким цікава історія рідного краю.Учасників зібрали на площі райдержадміністрації о 14.00.

Зокрема Федір Шандор розповів про відкриту екскурсію, що є досить популярним явищем на Закарпатті, коли здебільшого ходять не туристи, а саме місцеві жителі, які доповнюють ту інформацію яка відсутня у відкритих джерелах. Дуже цікава була екскурсія, зокрема про історію Великого Березного, перша  згадка, відомі прізвища, перші податки, синагога...

Декілька слів було сказано про парк з унікальною породою дерев.Тут були висаджені : платани, гінго, тульпанове дерево,8 видів лип та інші.Планується наступну екскурсію провести саме про парк.

Федір Шандор наголосив що кожну 3 неділю у Великому Березному заплановані наступні екскурсії: Березний загальний, Березний-парк унікальних порід дерев, Березний єврейський, храми Березного.

Наступна екскурсія планується 19 серпня о 14.00 зустріч на площі райдержадміністрації біля дерева гінго. 


Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА