Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  Провідене друге засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти
2018-06-27 11:34:00

26 червня 2018 року у Великоберезнянській РДА відбулося друге засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення під керівництвом голови ради – першого заступника голови районної державної адміністрації Вадима Олексійовича Шелемона.

 

На порядок денний було винесено 3 питання:

1. Про соціальну роботу з питань профілактики негативних явищ у дитячому молодіжному середовищі

2. Про надання безоплатної первинної правової допомоги як одного із засобів захисту прав людини.

3. Правовиховна діяльність інспекції з питань ювенальної превенції щодо запобігання та профілактика вчинення злочинів та правопорушень неповнолітніми.

 

 

 

Протягом І півріччя 2018 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено в навчальних закладах району наступні заходи із зазначеної тематики:

Профілактика шкідливих звичок, соціально – небезпечних явищ, пропаганда здорового способу життя – проведено 7 групових заходів, охоплено груповою роботою 192 особи;

Профілактика насильства  - проведено 3 заходи, охоплено груповою роботою 76 осіб;

Захист прав дітей, правова культура та профілактика скоєння правопорушень – проведено 5 заходів, охоплено груповою роботою 134 особи.

Центром здійснюється просвітницька та роз’яснювальна робота серед членів сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, де існує реальна загроза вчинення насильства в сім’ї.

Разом з тим, проводиться правовиховна робота інспекторами з питань ювенальної превенції щодо запобігання та профілактики злочинності серед неповнолітніх. Проводяться робочі зустрічі з колективами загальноосвітніх шкіл району, звертається увага учнівського та педагогічного колективів на недопущення вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень.

        Що стосується надання безоплатної первинної правової допомоги як одного із засобів захисту прав людини, то при райдержадміністрації діє громадська приймальня з надання безоплатною первинної правової допомоги. Основною метою діяльності приймальні є сприяння забезпеченню правового захисту конституційних прав, свобод та інтересів громадян органами виконавчої влади, належної реалізації Закону України „Про безоплатну правову допомогу”.
        Порядок роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при районній державній адміністрації затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 08.11.2011 №311. Затверджено графік прийому громадян. Громадська приймальня працює з понеділка по п’ятницю з 8.00.до 17.00. години.
        Прийом осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, проводиться постійно в установлені дні та години, встановлені графіком роботи громадської приймальні. Реєстрація особистого обліку прийому  осіб, які звертаються до громадської приймальні, здійснюється за допомогою журнальної форми.
        Питання, з якими звертаються особи, по можливості вирішуються під час прийому в день їх звернення з урахуванням часу роботи громадської приймальні. 

Протягом І півріччя 2018 року кількість консультацій наданих громадянам в громадській приймальні при райдержадміністрації складає – 5, з них з питань цивільного права – 2, роз’яснень земельного – 2, роз’яснень соціального - 1.

 

            За результатами розгляду питань районною міжвідомчою координаційно-методичною радою з правової освіти населення було прийнято відповідні рекомендації. 


Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА