Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  Оголошення
2018-05-15 10:13:00

Службою у справах дітей Великоберезнянської райдержадміністрації здійснюється пошук житла для створення дитячого будинку сімейного типу на території Великоберезнянського району.

Власників житлових будинків, які мають наміри продати власне житло, просимо звертатися з відповідними правовстановлюючими документами на житловий об’єкт до служби у справах дітей райдержадміністрації, за адресою: смт Великий Березний, вул. Шевченка, 27.

Увага! Варто зауважити щодо вимог визначених законодавцем, а саме: об’єкт повинен бути  введений в експлуатацію, повинна бути наявна технічна документація, обов’язковим є наявність відомостей з реєстру речових прав про відсутність заборон, арештів, іпотек, тощо, та довідка про  зареєстрованих осіб у житловому об’єкті.

Вимоги до площі об’єкту: житлова площа в жодному разі не може бути меншою ніж 163,8 кв.м  та загальна площа якого не повинна перевищувати 250 кв.м.

Гранична вартість придбання житла  становить    1751771,2 гривень плюс витрати (гривень), пов’язані з купівлею, оформленням права власності на житло та сплатою передбачених законодавством податків, зборів, платежів.

Державою також покриваються витрати, пов’язані з закупівлею, оформленням права власності на житло та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів). Витрати на ріелторські послуги законодавцем не передбачені.

Обов’язковою умовою придбання приміщень спрямованих на реалізацію держполітики розвитку сімейної форми виховання є подальша передача житлового об’єкту  на баланс органу місцевого самоврядування на території якого буде придбано такий об’єкт. 

Довідково: Придбання житла здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877 ,,Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації ’’(із змінами).


Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА