Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  Успішна справа адвоката системи безоплатної правової допомоги
2018-02-28 10:02:00

До Ужгородського місцевого центру з надання БВПД звернулася громадянка в інтересах п’яти неповнолітніх дітей-сиріт про визнання їхнього права спільної власності на житловий будинок за законом.

Згідно виданого доручення Ужгородського місцевого центру адвокат Ільчук І.М. надавав безоплатну правову допомогу клієнту в суді першої інстанції. Адвокат провів зустрічі з клієнтом, вивчив обставини й матеріали справи, підготував позовну заяву до суду, забезпечив надання БВПД.

У позові йдеться про те, що неповнолітні мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування, та пізніше, на підставі розпоряджень голови відповідної РДА, були передані на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу. Біологічним батьком дітей є померлий А., з яким мати дітей проживала у цивільному шлюбі в будинку діда чоловіка. Спадкодавець за час свого життя не склав заповіту, спадкоємців першої черги немає, єдиним спадкоємцем другої черги є його рідний брат, який відмовився від прийняття спадщини на користь неповнолітніх дітей-сиріт.

Вивчивши матеріали справи, та зважаючи на те, що відповідач проти позову не заперечив, суд визнає, що позов підлягає задоволенню.

Рішенням суду позов було задоволено: визнано право власності дітей-сиріт в порядку спадкування на житловий будинок та земельну ділянку під житловим будинком площею 0,51 га в розмірі по 1/5 частки кожному.

Нагадуємо, що звернутися до Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою:

м. Ужгород, вул. Загорська, 51,

тел.: (0312) 64-15-05

- Великоберезнянське бюро правової допомоги, смт. Великий Березний, вул.Шевченка, 27, тел.: 03135-2-34-07

- Чопське бюро правової допомоги, м.Чоп, вул.Залізнична, 1, тел.: 0312-71-10-59.

- Перечинське бюро правової допомоги, м.Перечин, пл.Народна, 16, тел.: 03145-2-34-57

Великоберезнянське бюро правової допомоги

Ужгородського МЦ з надання БВПД


Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА