Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  З нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні
2018-02-20 14:59:00

Лютий 2014-го року став переломним періодом в новітній історії для українського народу. Український народ пробудився. Він встав перед тираном і не залишився у смертельній байдужості до майбутнього своїх дітей, до гідності та честі свого доброго імені. Тисячі наших співвітчизників вийшли на Майдан, щоб відродитися як сучасна європейська нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

     В смт Великий Березний відбувся  мітинг з вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та  відслужено панахиду деканом греко-католицької церкви у Великоберезнянському районі о. Василем та священником греко католицької церкви о. Павлом, за полеглими на Майдані. В заході взяли участь керівництво райдержадміністрації, представники духовенства, військовослужбовці, трудові колективи підприємств, установ, організацій, громадськість.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Майдану та загиблих на Сході України, які віддали своє життя під час Революції Гідності , захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України,  запалено поминальні свічки памяті. .

Вони назавжди залишаться у наших серцях і спогадах. Ці люди віддали життя заради України! За вірність, честь, добро, за силу любові до землі, за спокій і мир велика вам шана.


Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА