Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  Публічний звіт голови районної державної адміністрації Василя Симочка
2018-02-20 14:06:00

Як було анонсовано, 20 лютого голова Великоберезнянської райдержадміністрації Василь Симочко публічно відзвітував перед громадою району про роботу у 2017 році. 
Захід відбувся у малому залі засідань  райдержадміністрації за участі представників органів влади,  членів координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства, громадських організацій , а також тих жителів району, які виявили бажання більше детально ознайомитися з результатами роботи виконавчої влади за минулий рік.

Детально з публічним звітом голови райдержадміністрації можна ознайомитися тут.

Проведення публічного звіту головою райдержадміністрації є нововведенням, пов’язаним з вступом у дію в травні 2016 року нової редакції Закону України «Про державну службу». Відповідно до статті 45 цього нормативного акту керівники усіх органів виконавчої влади щорічно виступають з публічним звітом про підсумки діяльності відповідного державного органу за участю представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей та засобів масової інформації. 


Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА