Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  Проведено чергову нараду по проблемних питаннях ромського населення
2018-02-09 14:30:00

В районній прокуратурі відбулася чергова нарада по питанню попередження конфліктів з ромським населенням. У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Василь Симочко, перший заступник голови райдержадміністрації Вадим Шелемон, заступник голови райдержадміністрації Іван Мицьо, начальник Великоберезнянського відділення поліці  Ужгородського відділу поліції головного управління національної поліції в Закарпатській області Василь Вурста, начальник Великоберезнянського відділу Ужгородської місцевої прокуратури  Ігор Піпаш, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Тодікаш, начальник відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації Наталія Іванцуська, директор районного центру соціальних служб для сімї дітей та молоді Марина Мазуренко, в.о. начальника Великоберезнянського відділу ДВС Іван Пекар.

Відкриваючи зібрання до присутніх звернувся очільник Великоберезнянщини Василь Симочко, який зазначив, що тема сьогоднішньої наради це попередження конфліктів з ромським населенням.

Українська держава, спираючись на вікові традиції співіснування на її території представників різних національних меншин і народів, дбає про задоволення етнонаціональних потреб усіх етнічних спільнот.

Одним з пріоритетних напрямів політики на сучасному етапі є забезпечення гармонійного співіснування осіб різних національностей, які проживають на території України.

У Великоберезнянському районі  і надалі мають місце невирішені проблеми  у сфері забезпечення комунально-побутових умов ромських сімей, що зумовлює спалахи захворювань серед ромського населення.

Гострою залишається проблема освіти ромів.

Тому органи виконавчої влади й надалі практикуватимуть проведення подвірних обходів представниками санітарної служби, правоохоронних органів, органів освіти, медичними працівниками з метою вивчення умов проживання, цільового використання батьками соціальної допомоги на дітей, своєчасного виявлення та профілактики захворювань, негативних проявів (ухилення від навчання та військового обов’язку, жебракування, бродяжництва, наркоманії та інше).

За підсумками наради вирішено посилити вплив з боку владних структур району на удосконалення політики щодо соціалізації ромських сімей, ефективного використання працездатного ромського населення.


Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА