Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  В Україні завершився черговий призов на строкову військову службу.
2017-12-20 10:14:00

В Україні завершився черговий призов на строкову військову службу. Чинне законодавство стверджує, що захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком українців (ст.65 Конституції України та ч.1 ст.1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).
Згідно цього ж законодавства, військовий обов’язок встановлюється з метою підготовки громадян України до захисту своєї держави, а складовою частиною військового обов’язку є строкова служба в армії.
На жаль, більшість громадян призовного віку та частина їхніх батьків та родичів вважають, що закони в нашій державі написані для дурнів, і успішно їх порушують, не задумуючись про наслідки їхніх дій, та які виникнуть проблеми. Так, двоє жителів Великоберезнянщини – Моняк М.В. та Васильняк О.М., які підлягали призову на строкову військову службу, втекли прямо з обласного збірного пункту, під час відправки до війська. Вони розуміли, що цим порушують законодавство України і можуть бути притягнені до кримінальної відповідальності, та це їх не зупинило. Ці особи зрадили та зганьбили свій рід та Батьківщину, і це при тому, що один з них є депутатом сільської ради, людиною, яка як ніхто має знати та поважати закон.
На щастя, ще залишилися на Великоберезнянщині і справжні чоловіки, яких не треба ловити по нічних клубах, та які самі приходять до військкомату, щоб піти до війська. Так, молоді хлопці, жителі Великоберезнянщини, Кирлик Юрій, Зарічанський Олександр, Лещо Крістіан, Шукаль Юрій, Ганчин Михайло, Бегені Петро, Ковач Максим, зробили вчинок, гідний справжнього чоловіка. Не ховаючись, не чекаючи повістки, вони з’явилися до військового комісаріату, без проблем пройшли медогляд та були направлені на військову службу. Юнаки могли, як більшість їхніх ровесників, втекти за кордон чи ще кудись, щоб відкосити від армії, та  вирішили вчинити за законом.
Сучасна українська молодь, на жаль, часто робить невірний вибір у своєму житті – замість того, щоб змінювати свою країну, виїжджає на заробітки за кордон, працюючи на благо інших держав, обирає небезпечний для здоров’я спосіб життя – надмірне вживання алкоголю, наркотиків, куріння, і це вважається допустимим.  На жаль, строкова військова служба, яка загартовує тіло і дух, (при тому, що солдати-строковики не залучаються до участі в АТО), не користується популярністю. Саме тому вчинок цих хлопців виділяє їх поміж інших юнаків. Хай Господь благословляє їх на добрі справи, дасть їм мужності і сили! Саме така молодь – це майбутнє нашої Вітчизни!


Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА