Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  Аудитори Закарпаття попередили порушень у сфері закупівель на понад мільярд гривень
2017-12-04 10:11:00


 

Протягом січня – листопада  п.р. фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області розглянули 34 звернення з питань можливих порушень у сфері публічних закупівель. На підставі інформації, оприлюдненої в електронній системі публічних закупівель, проаналізували 63 ризикових закупівель на загальну суму майже 2,1 млрд.  гривень.
За результатами проведеної роботи попереджено використання коштів з порушенням законодавства при проведенні 19 процедур. Відповідно до направлених аудиторами рекомендацій про усунення виявлених недоліків, замовники відмінили 14 процедур закупівель на очікувану вартість 1,3  млрд. грн. Також розірвано 5 договорів на очікувану вартість 3,03 млн.г рн.
Крім того, порушення законодавства про закупівлі, що не мають грошового еквівалента (щодо складання тендерної документації та порядку оприлюднення інформації; неправомірного обрання переможця торгів; в частині оцінки кваліфікаційних пропозицій), виявлено під час проведених аудиторами Закарпаття  5-ти ревізій.


Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА