Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  Вітання в.о. голови райдержадміністрації Івана Миця з Днем захисника України!
2017-10-12 14:27:00

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у День свята Покрови Пречистої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва та у День створення Української повстанської армії. Не дивовижно, що ці свята злилися воєдино, адже покликання кожного з них захищати, оберігати і охороняти людей.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків.

Ми вдячні всім, хто в нелегких умовах сьогодення захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто став на захист України за першим її покликом, та усвідомлюємо, що саме ви даруєте своєму народові мирне майбутнє.

Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.

Я впевнений в тому, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України, а українські військовослужбовці й надалі гуртуватимуться навколо ідеї єдності і неподільності України.

Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам.
Бажаю всім нам миру і спокою на всій українській землі.

Слава вам і слава Україні!

    В.о. голови райдержадміністрації                                     Іван Мицьо


Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА