Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  Ринок праці Закарпаття потребує кваліфікованих робітників
2017-05-18 11:26:00

На Закарпатті відчувається дисбаланс між попитом робочої сили та пропозицією, адже молодь здебільшого прагне отримати вищу освіту, а ринок праці сьогодні потребує професійних робітничих кадрів. Тож фахівці служби зайнятості  нині працюють над тим, аби зорієнтувати молодих людей у виборі майбутньої професії та стати затребуваним та успішним фахівцем.  Про це під час брифінгу в Закарпатській ОДА повідомив директор обласного центру зайнятості Юрій Фущич.
- В Україні 50 відсотків молоді працює не за професією, бо вибір часто робиться наосліп. Неусвідомлений, помилковий чи часто ситуативний вибір професії - чи не основна причина високого рівня безробіття. Тому служба зайнятості розпочала інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молоді визначитись із найбільш підходящою для них професією, гасло котрої «Стань успішним у власній країні!», - зазначив Ю. Фущич. 
За його словами, у будь-якому з п’ятнадцяти центрів зайнятості Закарпатської області можна безкоштовно пройти тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії. Крім того, фахівці відомства під час зустрічей з випускниками шкіл, знайомлять молодь з пропозиціями на місцевому ринку праці, вимогами до працівників та організовують зустрічі безпосередньо з роботодавцями.
Нині на Закарпатті спостерігається збільшення кількості вакансій на підприємствах області. За професійними групами найбільший попит на кваліфікованих робітників з інструментом, швачок. «Збільшення розміру мінімальної заробітної плати зумовило підняття заробітної плати, яку пропонують роботодавці області у заявлених вакансіях. Це значно пожвавило ринок праці та сприяло підвищенню мотивації безробітних до пошуку роботи», - повідомив директор Закарпатського обласного центру зайнятості.


Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА