Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  На Дні добросусідства України й Словаччини продовжили дію Меморандуму про співпрацю між прикордонними регіонами, а Москаль потролив словацьких митників і прикордонників
2017-05-18 11:22:00

У Міжнародному пункті пропуску «Малий Березний – Убля», що на Великоберезнянщині, відзначили вже 16-й День добросусідства України й Словаччини. Офіційні делегації з українського боку очолили Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, а зі словацького – Петер Худік (голова Пряшівського самоврядного краю) та Зденко Требуля (голова Кошицького самоврядного краю).
У своєму вітальному слові Г.Москаль нагадав, що Словаччина має тільки один кордон – з Україною в межах Закарпатської області, і якщо після прийняття безвізу євроінтеграційні процеси України прискоряться, незабаром словацькі митники і прикордонники залишаться взагалі без роботи.  
Після офіційної частини, яка включала підписання Виконавчого протоколу про співпрацю між прикордонними регіонами двох країн, почалася розважальна частина свята – виступи фольклорних колективів, огляд виставок творів народних майстрів, неформальне спілкування та дегустація страв і напоїв. Керівникам делегацій довелося відвідати всі виставлені районами павільйони, а подекуди навіть потанцювати під народну музику.
Незважаючи на дощ, що періодично «омивав» пункт пропуску й прилеглу територію, свято відвідали численні гості з усіх районів Закарпаття і прикордонних регіонів Словаччини. 16-й День добросусідства продемонстрував, що заходи, на яких у неформальній обстановці зустрічаються численні делегації прикордонних регіонів двох країн, слід проводити і розвивати й далі.
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА