Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  Цього року Угорщина продовжить програму лікування українських військових, поранених у ході бойових дій на Донбасі, і прийме на відпочинок із України тисячу дітей учасників АТО
2017-03-14 10:42:00

Гуманітарний проект Угорщини щодо відпочинку дітей із сімей учасників АТО у рекреаційному таборі на озері Веленце буле продовжено й цього року. Про це повідомив Надзвичайний і повноважний посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень під час зустрічі з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем та головою облради Михайлом Рівісом. Угорщина готова прийняти в 2017 році тисячу українських діток, витрати на проїзд і відпочинок яких повністю бере на себе. Крім того, залишається відкритою програма лікування та реабілітації в Угорщині українських військових, що отримали поранення в ході бойових дій на Донбасі.
Як зазначив Е.Кешкень, минулий рік став справжнім проривом у відносинах двох сусідніх країн.
Так, у травні відбулося довгоочікуване призначення Надзвичайного й повноважного посла України в Угорщині, а в листопаді прем’єр-міністр України Володимир Гройсман здійснив офіційний візит у Будапешт і зустрівся з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. У ході зустрічі досягнуто домовленостей про реалізацію ряду проектів, найголовніші з яких – це будівництво нового міжнародного пункту пропуску (МПП) поблизу с.Дийда на українсько-угорському кордоні, з’єднання угорського автобану М3 і траси «Чоп – Київ» та відкриття нового МПП «Велика Паладь – Нодьгодош» у Виноградівському районі.
Як керівники Закарпаття, так і Посол Угорщини наголосили, що докладуть максимум зусиль для реалізації вказаних проектів. Водночас Г.Москаль висловив вдячність за допомогу Угорщини в забезпеченні мешканців Закарпаття лікарськими препаратами, закупівля яких за бюджетні кошти була заблокована Антимонопольним комітетом України.
У зустрічі, яка відбулася в Камінному залі облдержадміністрації, також взяли участь Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла, консул Угорщини в Ужгороді Ласло Віда та Генеральний консул Угорщини в Берегові Ендре Саліпскі.


Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА