Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  18 липень 2018
Представники 12-ти конфесій проведуть в облдержадміністрації спільну молитву за воїнів 128-ї бригади

Завтра, 19 липня, об 11.00 у Камінній залі Закарпатської облдержадміністрації представники Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття проведуть спільну молитву за воїнів 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, які повертаються на Донбас для захисту України.

Вперше до спільної молитви долучаться священнослужителі 12-ти релігійних конфесій.

Запрошуємо до висвітлення заходу представників ЗМІ.
16 липень 2018
Г. Москаль: «Укрзалізниця заборонила використання напіввагонів для транспортування щебеню на Закарпаття, у результаті в області припиняють роботу всі асфальтні заводи» (+ ЗВЕРНЕННЯ)

Левова частка щебеню та інших витратних матеріалів, необхідних для виробництва асфальту, завозиться залізницею на Закарпаття з Житомирської та Вінницької областей.
16 липень 2018
В Закарпатській ОДА обговорили шляхи вирішення проблемних питань ромської нацменшини області

Питання щодо житлового забезпечення та покращення житлово-побутових умов ромської національної меншини у місцях їх компактного проживання на Закарпатті обговорили в облдержадміністрації.
13 липень 2018
Великоберезнянщина запрошує на фестиваль народних промислів та народної творчості Ужанської долини

В цю неділю 15 липня  в селі Малий Березний Великоберезнянського району  відбудеться  фестиваль народних промислів та народної творчості  Ужанської долини.Початок фестивалю о 14:30. Протягом фестивалю діятиме виставка-продаж та майстер клас по виготовленню робіт різних видів народних ремесел та художніх промислів. Присутні глядачі також матимуть змогу скукуштувати традиційні страви Березнянщини та отримати позитивні емоції від перегляду концертної програми за участю колективів художньої самодіяльності.
12 липень 2018
У селі Красна Тячівського району відновлено транспортний міст, зруйнований паводком

Транспортний міст через річку Красношурка у с. Красна ще минулого року зруйнував потужний паводок. Цим містком місцеві жителі добиралися до наділів та угідь, що знаходяться у частині села під назвою Красношора. Після  руйнування споруди селянам, аби дістатися до сінокісних полів, доводилось перетинати ріку вбрід, що є вкрай небезпечно.
11 липень 2018
Украерорух та EASA підписали Контракт щодо сертифікації, необхідної для відновлення повноцінної роботи Міжнародного аеропорту «Ужгород»

У вівторок, 10 липня, Украерорух та Європейська агенція з безпеки польотів (EASA) підписали Контракт щодо сертифікації Украероруху відповідно до норм Європейського Союзу (ЄС). Сертифікація Украероруху ініційована Словацькою стороною в контексті створення умов для використання повітряного простору Словацької Республіки при виконання операцій на аеродромі «Ужгород», а також визнання Украероруху провайдером аеронавігаційних послуг на території Словацької Республіки.
10 липень 2018
Консультації для бізнесу. Завтра на Закарпатті відкриють Центр підтримки підприємництва
Центр підтримки підприємництва, котрий функціонуватиме при департаменті економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА, надаватиме інформацію про нові можливості для бізнесу, регіональні та міжнародні програми, проводитиме пошук потенційних вітчизняних та закордонних партнерів для ділової співпраці, а також організовуватиме тренінги, семінари конференції, круглі столи з питань ведення підприємницької діяльності. 
Офіційне відкриття Центру відбудеться у середу, 11 липня (Закарпатська ОДА, каб. 414).
 Початок об 11.00.

10 липень 2018
В Україні оновлено календар щеплень

В Україні оновлено Національний календар профілактичних щеплень - відповідно до рекомендацій ВООЗ та міжнародної практики. Зміни вже вступили у дію. Від туберкульозу (БЦЖ) дітей щеплюватимуть 1 раз на 3-5 добу життя, ревакцинацію у 7 років робити більше не потрібно. Другу дозу вакцини дитина отримуватиме не у перший місяць життя, а у другий, зважаючи, що щеплення робитимуть багатокомпонентною вакциною, яка даватиме захист одразу від кількох хвороб - гепатиту В, дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту.

Усього: 3172
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА