Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  22 листопад 2017
День Гідності та Свободи

21 листопада 2017 року мешканці району зібралися на мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Схилили голови присутні у пошані та хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України, адже вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.

Учасники заходу запалили свічки памяті біля банеру з портретами Героїв Небесної Сотні, щоб вшанувати пам’ять тих, хто не повернувся з Майдану та  зі сходу України. Вічна їм пам’ять!

Панахиду за загиблими відслужив  декан греко-католицької церкви Великберезнянського району о.Василь.

 

Нагадаємо, що Президентом України з метою утвердження в нашій державі ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору встановлено в Україні День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.

 

 

 

 

 

 

 

 
21 листопад 2017
До уваги адвокатів!

 

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

1) Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 18 листопада до 17 грудня 2017 року включно, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом та регіон, у якому адвокат проходитиме індивідуальну співбесіду з конкурсною комісією; завантажити посвідчені (підписані) адвокатом скановані копії заяви, усіх заповнених сторінок паспорта (чи іншого документа, що посвідчує особу), свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (у довільній формі обсягом до 500 слів).

2) Впродовж 19 – 25 грудня 2017 року включно пройти дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», ознайомившись з його матеріалами та склавши перевірочні тестові завдання, що оцінюються автоматично (адреса веб-сторінки дистанційного курсу, логін та пароль будуть зазначені в електронному повідомленні Координаційного центру з надання правової допомоги).

3) Впродовж 9 – 12 січня 2018 року (конкретні дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному адвокатові додатково) пройти індивідуальні співбесіди з конкурсною комісією, під час якої адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання БПД, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

Контакти для зворотного зв’язку з адвокатами:
Поплавська Галина Євгенівна, заступниця начальника відділу взаємодії з адвокатами та органами адвокатського самоврядування управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги, (044) 364 17 59 (понеділок – четвер: з 09:00 до 18:00, п’ятниця: з 09:00 до 16:45, обідня перерва із 13:00 до 13:45), halyna.poplavska@legalaid.gov.ua.

Більш детальна інформація щодо порядку та умов проведення конкурсу з відбору адвокатів за посиланням http://www.legalaid.gov.ua/ua/holovna/151-lystopad-2017/2138-oholosheno-konkurs-z-vidboru-advokativ-iaki-zaluchaiutsia-dlia-nadannia-bezoplatnoi-vtorynnoi-pravovoi-dopomohy

 

Великоберезнянське бюро правової допомоги

 

 

 

 
21 листопад 2017
Вітання голови РДА з Днем Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

В цей день всі ми  повинні вшанувати патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низько вклоняюсь героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави.

Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам!

Слава Україні!

З повагою, 
Голова районної
державної адміністрації                                                   В.Симочко

 

 

 

 

 

 

 

 
20 листопад 2017
На Закарпатті низька інтенсивність епідемічного процесу з грипу та гострих респіраторних інфекцій

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження)    та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик за період з 11 по  17 листопада в області спостерігалася низька інтенсивність епідемічного процесу з грипу та гострих респіраторних інфекцій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
20 листопад 2017
Запрошуємо громадськість району долучитися до заходів з нагоди Дня Гідності і Свободи

21 листопада о 15.00 год. біля Стели Героїв Небесної Сотні відбудуться заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи. Зокрема, в рамках заходів відбудеться панахида за полеглими Героями Небесної Сотні та воїнами АТО, а також молитва за Україну та український народ.

Запрошуємо жителів району вшанувати загиблих Героїв та захисників України, прийшовши із квітами та лампадками.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 листопад 2017
В Закарпатській ОДА обговорили з районами питання безпеки руху на автошляхах
 

 В рамках всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, який триває в державі з 13 по 19 листопада, в Закарпатській ОДА відбулась селекторна нарада з питань дотримання законодавства у сфері перевезення пасажирів автомобільним транспортом на території області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
17 листопад 2017
Закарпатців консультуватимуть з правових питань у мобільних точках доступу

З 20-го по 24-е листопада в містах Чоп, Берегово та Іршава працюватимуть «Мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
17 листопад 2017
На Закарпатті затвердили оновлений Регламент співробітництва між Україною і Словацькою Республікою в галузі гідрометеорології на прикордонних водах Завершилось XV засідання українсько-словацької Комісії з питань водного господарства

Після триденної роботи Уповноважених Урядів та експертів України і Словацької Республіки у галузі водного господарства на прикордонних водах, 16 листопада підведено підсумки спільної діяльності за останні 9 років (з 2008р.) та визначено перспективи та напрямки співробітництва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Усього: 2679
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА