Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  16 листопад 2018
З нами честь – за нами Держава”

В період з 19 листопада по 30 листопада 2018 року в Державній прикордонній службі  України організовано проведення інформаційної кампанії  під гаслом    „ З нами честь – за нами Держава15 листопад 2018
Оголошення

18 листопада 2018 року вільна безкоштовна екскурсія пройде у Великому Березному, на тему: «Великий Березний. Перша світова війна» - збір бажаючих на площі біля райдержадміністації о 14.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


14 листопад 2018
Податкова знижка

А ви знали, що громадяни України, які оплачують навчання у закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти, мають право на податкову знижку? Податкова знижка – це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) у зв’язку з оплатою нею послуг навчання.

Як же отримати податкову знижку? Для цього необхідно зробити наступні кроки:

- оплатити навчання та зберегти квитанцію для податкової про оплату;

- отримати від роботодавця довідку про доходи;

- до 31 грудня поточного року заповнити податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік;

- подати документи на отримання знижки в ДФС за місцем реєстрації та отримати податкову знижку.

З метою поширення інформації про умови та порядок отримання податкової знижки, Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області розпочато інформаційну кампанію у ході якої, в першу чергу, у закладах світи області будуть розміщені плакати з детальною інформацією про право на податкову знижку.

 

 

 

 

 

 
13 листопад 2018
Українські вчені повертаються до експедиційних досліджень Південного океану

13 листопада група українських вчених вперше після 17-річної перерви вирушає в дослідницьку експедицію з вивчення стану Південного океану. До команди ввійдуть науковці Національного антарктичного наукового центру МОН України, Українського наукового центру екології моря та Інституту геофізики НАНУ.

 

 
13 листопад 2018
Закарпаття долучилося до Всеукраїнського дня молитви за сиріт

Благодійний концерт до Всеукраїнського Дня молитви за сиріт відбувся днями у приміщенні Закарпатської обласної філармонії. Свої таланти там демонстрували вихованці дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей області та Чинадіївського дошкільного навчального закладу (дитячого будинку) інтернатного типу.

Захід відбувся за сприяння асоціації «Закарпаття без сиріт» та Служби у справах дітей Закарпатської ОДА, а долучилися до нього духівництво і громада міста Ужгород.

 

 
13 листопад 2018
КНИГУ ПРО ЗАКАРПАТЦІВ У ПЕРШІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ ПРЕЗЕНТУЮТЬ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОДА. АНОНС

У середу, 14 листопада, у прес-центрі Закарпатської ОДА відбудеться презентація книги Юрія Фатули «Неси мамці жалість мою». Про зміст і значення видання розкажуть:
Юрій Фатула – автор книги, кандидат медичних наук, практикуючий лікар-хірург;
Ярослав Галас – заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації;
Іван Ключевський – директор Товариства з додатковою відповідальністю «Патент»;

 

 
13 листопад 2018
Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

 

 
12 листопад 2018

«Сільські амбулаторії не єдиний внесок держави в розвиток сільських територій. Я ініціюю виділення в наступному році 3 мільярдів гривень на підключення сільських шкіл до Інтернету, на модернізацію опорних шкіл, на придбання шкільних автобусів», – сказав Президент в ході роботи Ради регіонального розвитку.

«Бо якщо ми тягнемо Інтернет для телемедицини у сільській медицині, очевидно, що і сільрада, і школа мають точно мати високошвидкісний Інтернет», – додав він.

 

 

Усього: 3330
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА