Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
 

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови Великоберезнянської районної державної адміністрації

Закарпатської області

 

______22.12.2016______             Великий Березний              №______311______

 

 

 

Про надання дозволу на розроблення детального плану території

 

 

Відповідно до статей 6, 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 19 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, розділу ІV наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від                   16.11.2011 року № 290 „Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації”, розглянувши заяву громадянина Падун Олега Петровича від 29.11.2016 року:

 

1. Надати дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуальних садових будинків, яка розташована за межами села Тихий, урочище Сушанські верхи, Великоберезнянського району, Закарпатської області.

 

2. Визначити Великоберезнянську райдержадміністрацію замовником на виконання детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуальних садових будинків, яка розташована за межами села Тихий, урочище Сушанські верхи, Великоберезнянського району, Закарпатської області.

 

3. Фінансування робіт з розробки детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуальних садових будинків, яка розташована за межами села Тихий, урочище Сушанські верхи, Великоберезнянського району, Закарпатської області, здійснити за рахунок коштів заявника Падуна Олега Петровича.

 

4. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації протягом п’яти днів з дня підписання розпорядження головою райдержадміністрації забезпечити його оприлюднення на офіційному веб-сайті Великоберезнянської райдержадміністрації.

 

5. Розроблений детальний план території після погодження та проведення громадських слухань подати на затвердження райдержадміністрації.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови державної адміністрації Шелемона В. О.

 

 

 

Голова державної адміністрації                                                В.Симочко

________________________________________________________________________________

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 На офіційному веб-сайті Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua/ (у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для вас центрі надання адміністративних послуг.

 


РОЗПОРЯДЖЕНЯ
від 30.11.2015                                                                                           №205
 
 
 
Про затвердження детального плану території під
 забудову монастирського Свято-Троїцького скита
Української православної церкви

Відповідно до статей 6, 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 19, 21 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, розділу ІV наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України                               від 16.11.2011 року № 290 „Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації”:
1. Затвердити детальний план території під забудову монастирського Свято-Троїцького скита Української православної церкви за межами села Буківцьово, урочище Порубіща, Великоберезнянського району, Закарпатської області (додається).
2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови державної адміністрації Шелемона В.О.
 
 
 
Голова державної адміністрації                                                                            В.Симочко
 
 
 
 
 

Детальний план території про забудову монастирського свято-Троїцького скита Української православної церкаи за межами с.Буківцьво в урочищі Парубіщя Великоберезнянського району закарпатської області

 

 

 
 


Доручення Володимира Гройсмана - забезпечити прозорість
земельних відносин та розширити повноваження місцевих рад

Так, з 15 жовтня 2014 року обов’язковим стало врахування позиції органів місцевого самоврядування у питаннях розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності. Під час розгляду питання про надання у власність або користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності територіальні органи земельних ресурсів надсилатимуть сільським, селищним, міським радам за місцем розташування земельної ділянки запити про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої зазначені земельні ділянки можуть бути передані у власність або користування.
З метою реалізації повноважень органів місцевого самоврядування у сфері земельних відносин запроваджуються нові механізми забезпечення їх актуальною інформацією з Державного земельного кадастру – в рамках пілотного проекту буде створена можливість користування відомостями про землі в режимі он-лайн. До проведення пілотного проекту будуть залучені 50 сільських, селищних та міських рад, переліки яких узгоджуються з асоціаціями органів місцевого самоврядування України.
З метою забезпечення прозорості земельних відносин з 15 жовтня цього року права на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва продаватимуть на конкурентних засадах. Інформація про перелік таких ділянок та результати відкритих публічних земельних аукціонів регулярно оприлюднюватиметься на офіційному сайті Держземагентства України.
Для спрощення процедури реєстрації прав на земельні ділянки передбачено до кінця року здійснити автоматизовану передачу до Державного реєстру речових прав відомостей про 1,5 мільйона земельних ділянок, які були зареєстровані в Державному реєстрі земель до 1 січня 2013 року. Враховуючи динаміку наповнення Державного земельного кадастру інформацією про такі земельні ділянки, може бути внесено інформацію про 1,7-1,8 мільйона земельних наділів. Це значно спростить процедури реєстрації прав для власників цих ділянок.
На сьогодні земельне відомство, діяльність якого спрямовується Віце-прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, розробляє низку законопроектів, якими передбачається реалізувати широке коло питань з реформування сфери земельних відносин на засадах прозорості, конкурентності та доступності інформації про землі для широкого загалу, які сприятимуть подоланню корупції та збільшенню надходжень до місцевих бюджетів, забезпеченню децентралізації влади, підвищенню ефективності територіального планування та якості  управлінських рішень.


07.08.2014 у відділі Держземагентства проведено „круглий стіл” за участю представників територіальних громад, та фермерських господарств району для широкомасштабного та публічного обговорення проекту Закону України„Про внесеня змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення”
  За результатами проведення обговорення вирішено Законопроект, який пропонується для розгляду в цілому схвалити та врахувати слідуючі доповнення і пропозиції.
  1.1 надати повноваження місцевим органам самоврядування розпоряджатися землями сільськогосподарського призначення в межах і за межами населених пунктів
  1.2 враховуючи низькопродуктивні сіножаті та пасовища, фермери які мають земельні ділянки  невеликих розмірів (до 10 га) та займаються  традиційним розведенням овець, кіз у горах - не створювати юридичні організації, а діяти як фізичні особи – підприємці.
  1.3 внаслідок невикористання значних площ низькопродуктивних земельних паїв, землі в гірській частині Карпат зарастають  чагарником та дрібноліссям.
Власники паїв не мають змоги використовувати такі угіддя через відсутність під‘їздних доріг та неефективність використання.
Бажаючих орендувати такі землі не має, тому вважаємо за доцільне дозволити відчуження таких земельних ділянок та зміну цільового призначення  в тому чисті для заліснення (забезпечення власних потреб дровами та деревиною)

Начальник відділу                                                                                                          І.І.Пугач

 


Скасовано плату за внесення відомостей до Державного земельного кадастру


Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний земельний кадастр» щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них» (реєстр. № 3061 від 08.08.2013), який розроблено спільно Держземагентством України та народним депутатом України Григорієм Калетніком.
Відповідно до закону скасована плата за:
? державну реєстрацію земельної ділянки;
? внесення змін до відомостей Поземельної книги щодо цільового призначення земельної ділянки, складу угідь, нормативної грошової оцінки, а також до відомостей про межі земельної ділянки (у разі їх встановлення (відновлення) за фактичним використанням земельної ділянки);
? державну реєстрацію обмежень у використанні земель;
? внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту.
Надання відомостей з Державного земельного кадастру за зверненням Верховної Ради АР Крим, Ради міністрів АР Крим, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування здійснюються безоплатно.
Прийняті зміни до Закону України «Про Державний земельний кадастр» сприятимуть зменшенню фінансового навантаження на фізичних та юридичних осіб, оскільки адміністративні послуги щодо внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них будуть здійснюватися на безоплатній основі.

 

 

Начальник Відділу                                                                                   І.І.Пугач

 

 

 

 Сім’ї загиблих героїв Майдану отримають земельні ділянки

Голова Держземагентства України Сергій Рудик доручив територіальним органам земельних ресурсів забезпечити земельними наділами родини героїв Небесної сотні, котрі загинули на Майдані під час Революції Гідності. Сім’ї загиблих отримають земельні ділянки за місцем проживання із земель запасу сільськогосподарського призначення державної власності у межах норм безоплатної приватизації.


 Військовослужбовці, які беруть участь в АТО у східних областях України, отримають земельні ділянки

Головне управління Держземагентства у Закарпатській області інформує громадськість про доручення Голови Держземагентства України Сергія Рудика щодо можливості отримання військовослужбовцями, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, для ведення садівництва, для індивідуального дачного будівництва.

Для цього учаснику бойових дій треба звернутись до територіального органу Держземагентства у районі або безпосередньо до Головного управління Держземагентства у Закарпатській області з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ, тощо).

Зазначеним особам буде надана допомога при складанні клопотання про надання у власність земельної ділянки, а також забезпечення надання графічного матеріалу з бажаним місцем розташування земельної ділянки та в межах законодавства надана всебічна консультативна допомога щодо подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.
«Відділ Держземагентства у Великоберезнянському районі Закарпатської області вишукав можливість надання земельних ділянок військовослужбовцям Збройних сил України, які захищають національні інтереси та являються жителями району, за межами населених пунктів смт. Великий Березний та с. Руський Мочар для ведення садівництва та особистого селянського господарства із земель державної власності.
За додатковою інформацією звертатись за адресою: смт. Великий Березний, вул. Шевченка, 29; тел. 21-4-68».


 

Текст окремого доручення Голови Держземагентства України Рудика С.Я. від 13.06.2014

 

 

зразок клопотань

 

Процедура надання земельних ділянок військовослужбовцям та оформлення права власності на них

 


 

перелік земельних ділянок для реалізації інвестиційних проектів на території району


ГРАФІК
прийому суб’єктів звернень з питань надання адміністративних послуг, які надаються Відділом Держземагентства у Великоберезнянському районі Закарпатської обла
сті


При розробці законопроекту про обіг земель враховано досвід розвинутих країн, передусім Європейського Союзу


Адміністративні послуги Відділу Держземагентства у Великоберезнянському районі Закарпатської області


роз’яснення стосовно компетенції прийняття рішень про зміну цільового призначення земельних ділянок


Графік особистого прийому громадян керівниками (працівниками) структурних підрозділів Державного агентства земельних ресурсів України (вул. Народного ополчення, 3, м. Київ. 03151. громадська приймальня)


 

ГРАФІК
особистого прийому громадян керівництвом Держземагентства України (вул. Народного ополчення, 3, м. Київ)
Розроблення проектів землеустрою, що забезпечують
еколого -економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь –
вимога часу та законодавства

 


МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
РОЗ’ЯСНЕННЯ
від 30.01.2012 № 31-08310-3-8/520
Декларування майна, доходів, витрат і зобов'язань фінансового характеру особами, які займають посади, пов'язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, а також які претендують на зайняття відповідних посад


 

Законопроект «Про ринок земель» готується до другого читання у Верховній Раді  України.


Запровадження прозорих механізмів реєстрації земельних ділянок та видачі державних актів є одним із ключових чинників у проведенні земельної реформи


Еколого-економічне обґрунтування сівозмін - шлях до збереження багатих українських грунтів


Земельна реформа є однією з ключових у програмі економічних перетворень

Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА