Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
Громадська рада звіти

Про сприяння органами державної влади розвитку громадянського суспільства в 2011 році


Відповідно до затвердженого плану в районі  продовжено практику проведення громадських слухань з актуальних питань розвитку громадянського суспільства, запроваджено моніторинг ефективності надання органами виконавчої влади інформаційних послуг на офіційному веб-сайті Великоберезнянської  райдержадміністрації. З метою надання вільного доступу громадян до достовірної інформації про громадські організації та інші об’єднання громадян, легалізовані в районі, на офіційному веб-сайті державної адміністрації запроваджено єдиний реєстр громадських формувань. Також, з метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в районі систематично по графіку проводяться прямі телефонні лінії.
З метою формування та реалізації державної політики серед молоді району при  райдержадміністрації створена рада з питань молодіжної політики. У 2011 році проведено три засідання ради де розглянуто наступні питання: про стан спортивно-масової роботи з молоддю у 2010 році (09.02.11), про запобігання торгівлі людьми (21.06.11.),  про працевлаштування молоді (11.10.11).
З метою проведення роз’яснювальної роботи з питань розвитку громадського суспільства, виховання національної та громадської свідомості спільно з зацікавленими структурними підрозділами в молодіжному середовищі проводились: уроки історичної пам’яті., диспути, науково-практичні конференції, уроки історичної правди, засідання круглих столів.
Укладена Регіональна угода між Великоберезнянською райдержадміністрацією та уповноваженими представниками підприємств, установ та організацій всіх форм власності і галузевих профспілкових комітетів району від 04.10.2005 р. №61.
З 10 по 16 жовтня в районі проведено Європейський тиждень місцевої демократії. Заступник голови районної ради Василь Риган провів зустріч з предностом Обводного уряду в м. Гуменне Словацької республіки Йозефом Бабіяком з питань співпраці в культурній, туристичній, економічній сферах, що передбачені діючою угодою між місцевою владою Великоберезнянського району та Обводним урядом Гуменного, а також обговорено плани співпраці на 2012 рік.
У Великоберезнянській селищній раді проведено засідання за «круглим столом» за участі депутатів та членів виконкому, громадян селища, пленарні засідання, спрямовані на ознайомлення громадськості зі станом та перспективами розвитку місцевої демократії.
 В закладах освіти району  проведено наступні заходи:
 1. У загальноосвітніх школах району організовано дні відкритих дверей;
2. Відкриті уроки  на тему: «Українській молоді-Європейські цінності» (М.Березнянська ЗОШ І-ІІІ ст., В.Березнянська гімназія);
3. Тематичні вечори «Європейські орієнтири місцевого і регіонального розвитку» (Ставненська, Волосянківська, Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст.);
4. Години історичної інформації на тему: «Рада Європи – 60 років дій» (В.Березнянська, Костринська  ЗОШ І-ІІІ ст., Мирчанська, Ужоцька ЗОШ
І-ІІ ст. );
5. Круглі столи на тему: «Вплив європейської демократії на інтелектуальний потенціал місцевої демократії» (Чорноголівська ЗОШ І-ІІІ ст., Солянська ЗОШ І-ІІ ст.), «Європейський вибір України: перспективи розвитку» (Стужицька, Лютянська ЗОШ І-ІІ ст.);
6. Круглий стіл - дискусія «Стан та перспективи розвитку місцевої демократії в Україні» (В.Березнянська гімназія);
7. У шкільних бібліотеках організовано книжкові виставки на теми: «Досвід Європейського самоврядування в організації місцевого самоврядування» (Волосянківська, Чорноголівська, М.Березнянська ЗОШ І-ІІІ ст.);
8. Зустріч селищного голови з представниками учнівських органів самоврядування шкіл селища смт. Великий Березний (В.Березнянська ЗОШ І-ІІІ ст., В.Березнянська гімназія, В.Березнянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат) «Ми - команда місцевого самоврядування  майбутнього».
9.  В усіх  школах проведено заходи з благоустрою у рамках Дня довкілля. 
У центральній районній бібліотеці оформлено  книжково – ілюстративну виставку «Україна в Європейському просторі». У бібліотеках сіл: Волосянка, Чорноголова, Ставне, Сіль  проходили бесіди, вікторини  та  години спілкування: «Розширення ЄС на схід», «Рік минулий для Європейського союзу», «Євроінтеграція України: перші кроки нової влади», «Європа – це більше ніж ми думаємо», «Що таке Європейський союз?», «Наша країна – Європейська держава» .
  У бібліотеках району діють книжкові виставки, тематичні полички:     «Україна в Європейському просторі» /с. Смерекова/, «Україна – держава Європейська» /с. Сіль/, «Україна: діалог ЄС триває» /с. Р.Пастіль/, «Європейський вибір України – вибір часу» /с. Лубня/.


 
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА