Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
ДОВІДКА
              про адміністративні послуги, що надаються архівним відділом                                            райдержадміністрації

  Архівним відділом райдержадміністрації виконуються такі адміністративні послуги:
1. Послуги із забезпечення збереженості та науково-технічного опрацювання документів на підприємствах, в установах і організаціях відповідно до рахунку за надані послуги науково-технічного упорядкування документів згідно договору, що укладається архівним відділом з установами, підприємствами, організаціями.
         Послуги надаються згідно наказу Державного комітету архівів України від 24.01.01 36 „Про затвердження Порядку ціноутворення на роботи (послуги), що виконуються державними архівними установами..    
         Ціни на роботи (послуги) із забезпечення збереженості та науково-технічного опрацювання документів затверджені наказом начальника архівного відділу райдержадміністрації від 30.08.04 №1 і зареєстровані у Великоберезнянському районному управлінні юстиції 09.09.04 №18/114 та наказом начальника архівного відділу від 30.08.04 №2 „Про затвердження цін на роботи та послуги у сфері використання архівних документів, що виконуються архівним відділом”, зареєстровані у Великоберезнянському районному управлінні юстиції 09.09.04 №19/115 відповідно до „Типових норм часу і виробітку на основні види робіт з управлінською документацією та документами особового походження на паперових носіях, що виконуються державними архівними установами”, затверджених наказом Головархіву при Кабміні України від 30.10.1996 р. №45, враховуючи фактичне використання норм часу і виробітку на основні види робіт з управлінською документацією та накладні видатки.
2. Видача архівних довідок, архівних копій та витягів соціально-правового характеру про трудовий стаж та заробітну плату.
3. Видача архівних довідок, архівних копій та архівних витягів соціально-правового характеру про підтвердження факту обрання депутатом місцевих рад.
4. Видача архівних довідок, архівних копій та архівних витягів соціально-правового характеру про виділення земельної ділянки, про житло ( виділення, будівництво, купівля, продаж, обмін, бронювання, відчуження), про перейменування вулиць, про погодження Статутів підприємств, про реєстрацію суб’єктів підприємницької діяльності.
5. Надання документів у тимчасове користування юридичним особам-власникам документів за межами архіву, фізичним особам - для користування в архівному відділі.
6. Видача архівних довідок, архівних копій та архівних витягів соціально-правового характеру про створення, ліквідацію, реорганізацію, перейменування установ; архівних копій про усиновлення, опікунство; про здачу в експлуатацію закінченого будівництва, а також про членство в колгоспі і КСП.
7. Видача архівних довідок, копій та витягів з документів ( заробітна плата, трудовий стаж тощо).
          Громадянам, що звертаються в архівний відділ, довідки надаються безкоштовно. Окрім цього, безкоштовно надаються архівні довідки, копії документів на запити підприємств, установ, організацій.
8. Працівниками архівного відділу проводиться приймання від підприємств, установ і організацій документів з особового складу, строки зберігання яких закінчились.
9. Проведення експертизи цінності документів  установ району із складанням акту про виділення до знищення справ, документів, що не підлягають зберіганню, термін зберігання яких в установі, організації закінчився згідно номенклатури справ.
10. Погодження номенклатур справ, інструкцій з діловодства, Положень про архівні підрозділи, Положень про експертні комісії, описів справ документів постійного терміну зберігання та з особового складу, актів про вилучення документів до знищення, які втратили своє історичне значення та термін зберігання яких згідно номенклатури справ минув на засіданні експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації.
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА