Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
8 жовтня День юриста .

 

            Це свято, яке  об”єдинує юристів різних сфер діяльності ,що стоять на захисті прав  і свобод українців. Професійне свято людей, все життя яких підкоряється вислову «Знати право, служити праву, защищати право»,  святкується щорічно 8 жовтня.

Діяльність юриста надзвичайно багатогранна, від участі в створенні законів або їх тлумаченні до використання і застосування їх на професійному рівні.
Повсякденна робота юриста не тільки приваблива, почесна і романтична. Це важка, копітка робота. Юрист повинен діяти від імені держави і захищати права кожного громадянина. Він повинен мати глибокі і різносторонні знання, певний професійний і життєвий досвід, бути принциповим і наполегливим, сумлінно виконувати службові обов’язки, дотримувати законність і вірності присязі.

 

Понятя ”юрист” являєтя досить широким і уживається для позначення різних юридичних працівників, тому застосувати свої знання юрист зможе майже у всіх областях.

З державою все в порядку, -  вважають юристи, - якщо її  основний Закон, Конституція, не  обмежує  права і свободи громадян, а, навпаки,  розширяє сферу  цих свобод. В Україні,  державі з правильно виписаній  Конституції та  не зовсім правильним застосуванням     законів,  професія  юриста займає  одне  з найбільш необхідних місць.

 

У зв”язку з відзначенням 8 жовтня  – Дня юриста,щиро вітаю всіх юристів,правників району , незалежно від займаної посади. Бажаю всім міцного здоров”я ,щастя ,сімейного благополуччя, професійного зростання, належної оплати праці та служіння на благо української держави.

 

Начальник Великоберезнянського районного

управління юстиції

 

Василь Шукаль
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА