Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  13 грудень 2018
Свято першокласника

Традиційно у Великоберезнянській дитячій школі мистецтв щороку проходить свято першокласника. Щасливим моментом для найменших учнів школи стало їх посвячення у першокласники закладу. Ведучі свята наголосили на важливості прилучення до світу творчості, навели цікаві дані про традиції рідного навчального закладу. Побажали стати гідними продовжувачами доброго імені нашої школи мистецтв. А в дарунок наймолодшим прозвучали концертні номери від старшокласників.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
11 грудень 2018
Закарпаття долучається до Всеукраїнського тижня права

Вже сьогодні, 10 грудня, ми будемо відзначати Міжнародний день прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини. Її перекладено принаймні 375 мовами й діалектами мов. Декларація була прямим наслідком досвіду Другої світової війни і вперше сформулювала ті права, які повинна мати кожна людина. Вона мала рекомендаційний характер, містила 30 статей, зміст яких був уточнений і розвинутий через інституції міжнародних угод, регіональних та національних конституцій та законів. Ці статті встановлюють цивільні, політичні, економічні, соціальні і культурні права всіх людей. Це бачення людської гідності, що виходить за межі політичних кордонів і повноважень, зобов’язуючи уряди відстоювати фундаментальні права кожної людини.

Загальна декларація прав людини, проголосила рівність всіх жителів планети перед законом. Людина, її життя і гідність, права та свободи визнано найвищою цінністю кожної держави. Проголошено, що всі люди рівні у своєму достоїнстві та правах. При цьому права та свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Вони належать кожній людині від самого народження й протягом усього життя, не залежать від волі держави, не даруються й не можуть бути скасовані. Будь-які угоди, спрямовані на обмеження прав людини, визнаються недійсними.

Можна окреслити наступні принципи визначення прав людини.

Права людини – це основні права і свободи, які надаються людям просто тому, що вони є людьми.

 

 

 
10 грудень 2018
На програму з модернізації закладів професійної освіти у Держбюджеті–2019 закладено 50 млн грн

бюджеті на 2019 рік передбачено 50 млн грн на модернізацію професійної освіти – створення навчально-практичних центрів із сучасним обладнанням за професіями, яких найбільше потребує ринок праці. Про це повідомила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час круглого столу «Розвиток професійної освіти» сьогодні, 10 грудня 2018 року, у Львові.

 

 

 
10 грудень 2018
Закарпаття з робочим візитом відвідав Спеціальний представник Голови ОБСЄ

У понеділок, 10 грудня, виконуючий обов’язки голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас зустрівся зі Спеціальним представником Голови ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групі Мартіном Сайдіком, який перебував в області з робочим візитом.

Пан Посол не вперше на Закарпатті, тому вкотре висловив своє захоплення краєм, що має стільки унікальних рис. Цього разу представник ОБСЄ цікавився перебігом децентралізації в області та загальними тенденціями розвитку регіону.

 

 

 

 
10 грудень 2018
Проведено щотижневу нараду

Сьогодні, 10 грудня 2018 року, в.о. голови районної державної адміністрації Василь Кірик провів щотижневу нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,  установ та організацій району, на якій підсумовано роботу за 11 місяців 2018 року та обговорено план заходів на наступний тиждень.

Під час наради розглянули ряд питань життєдіяльності району, які стосувалися житлово-комунальної і соціальної сфер, медицини, цивільного захисту населення, економіки та інше.

Звернули увагу на підготовку до засідання колегії районної державної адміністрації та вчасне надання довідок.

 

 

 

 

 

 
10 грудень 2018
Ми створюємо ще один стовп української незалежності – Президент про заснування єдиної української православної церкви

«Томос про автокефалію – це ще один Акт проголошення незалежності України. І саме тому це так важливо. І не тільки для майбутніх чи сучасних вірних цієї церкви. Це важливо для кожного українця. Бо ми з вами ще один стовп української незалежності створюємо», – підкреслив Президент Петро Порошенко під час участі в урочистому зібранні з нагоди 150-річчя заснування товариства «Просвіта» в ході робочої поїздки до Львівської області.

 

 

 

 
7 грудень 2018
Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги

В райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги. Розглянуто 14 звернень громадян. Надано грошову допомогу 9 особам на загальну суму 6290 грн. Пять звернень громадян з питань надання грошової допомоги перененесено для розгляду на наступний місяць.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
інші публікації

Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА