Перелік адміністративних послуг

Перелік

адміністративних послуг, які надаються

відділом Центр надання адміністративних послуг

 

1. Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

2. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.

3. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць, з видачею витягу.

4. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені безпосередньо законами та прийнятими відповідно до них нормативно – правовими актами, з видачею витягу.

5. Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.

6. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації.

7. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території).

8. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель.

9. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць.

10. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з державного земельного кадастру про земельну ділянку.

11. Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

12. Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.

13. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.

14. Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.

15. Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.

16. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

17. Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

18. Видача спеціального дозволу на заготівлю деревини в порядку рубок головного користування (лісорубний квиток).

19. Видача дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

20. Реєстрація декларацій про відходи.

21. Видача дозволу на спеціальне водокористування.

22. Видача дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій природно-заповідного фонду.

23. Видача експлуатаційного дозволу для провадження діяльності :

- на потужностях (об’єктах) з переробки неїстивних продуктів тваринного походження;

- на потужностях (об’єктах) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів

24. Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки, які ухиляються від сплати аліментів або не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме.

25. Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”.

26. Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

27. Надання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.

28. Надання державної допомоги у зв’язку при народженні дитини.

29. Надання державної допомоги при усиновленні дитини.

30. Надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

31. Надання державної допомоги на дітей одиноким матерям.

32. Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.

33. Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають право на пенсію, та особам з інвалідністю.

34. Компенсаційна виплата фізичній особі, яка надає соціальні послуги.

35. Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом І групи або за особою, яка досягла 80-річного віку.

36. Надання державної соціальної допомоги на догляд.

37. Надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.

38. Призначення та виплата грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”.

39. Допомога на поховання особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особам, які не мають право на пенсію, та інвалідам.

40. Видача посвідчення “Ветеран праці”.

41. Видача довідки про перебування/не перебування на обліку як отримувач усіх видів соціальної допомоги.

42. Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

43. Внесення змін до будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

44. Спеціальний дозвіл на заготівлю дикоростучих плодів, ягід і грибів та лікарських рослин по ДП “Великоберезнянське лісове господарство” (лісовий квиток).

45. Дозвіл на відкриття торгової точки та погодження режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг (Великоберезнянська селищна рада).

46. Дозвіл на спеціальне використання природних рослинних ресурсів місцевого значення (Лютянська сільська рада).

47. Дозвіл на спеціальне використання природних рослинних ресурсів місцевого значення (Чорноголівська сільська рада).

48. Анулювання дозволу на спеціальне водокористування (Державне агенство водних ресурсів).

49. Анулювання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами на об’єкти, які належать до другої та третьої групи (Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації).

50. Видача дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення (Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації)

51. Видача дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення по Ужанському національному природному парку (лісовий квиток).

52. Видача експлуатаційного дозволу оператором ринку, що провадить діяльність, пов’язану з виробництвом та / або зберіганням харчових продуктів тваринного походження (Великоберезнянський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області).

53. Видача ветеринарних документів:

- міжнародні ветеринарні сертифікати (для країн СНД– ветеринарні свідоцтва форми № 1, № 2 та № 3) – при переміщенні за межі України;

- ветеринарні свідоцтва (для України – форми № 1, № 2 ) – при переміщенні за межі території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, районів, міст (крім харчових продуктів тваринного та рослинного походження для споживання людиною);

- ветеринарні довідки - при переміщенні в межах району (крім харчових продуктів тваринного та рослинного походження для споживання людиною)

Діяльність відділу ”Центр надання адміністративних послуг за І квартал 2019 року”

Діяльність відділу “Центр надання адміністративних послуг за І півріччя 2019 року”        

 

Остання зміна сторінки: 05-07-2019 13:49