Зустріч керівників та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації із директором Великоберезнянської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Світланою Тисянчин.

Сьогодні, 6 листопада  2019 року,  у зв’язку із введенням в дію з 1 січня 2020 року нової структури та штатного розпису районної державної адміністрації (розпорядження голови районної державної адміністрації 31.10.2019 № 207 ,,Про структуру та граничну чисельність працівників районної державної адміністрації”) проведено зустріч керівників та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації із директором Великоберезнянської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Світланою Тисянчин.

Метою зустрічі було ознайомлення усіх присутніх з основними нормативними документами в частині реєстрації та призначення матеріального забезпечення особам, які звертаються до служби зайнятості у пошуку роботи  та стан ринку праці на території району.

Під час спілкування прозвучало чимало різноманітних питань на які Світланою Тисянчин було надано вичерпні та кваліфіковані відповіді. У  кінці зустрічі всі присутні висловили подяку директору Великоберезнянської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості за корисну інформацію та важливі роз’яснення.

За детальною інформацією усі бажаючі можуть звертатися у Великоберезнянську районну філію закарпатського обласного центру зайнятості за адресою: смт. В. Березний, вул. Шевченка, 10 або за телефоном 23-5-79.

Остання зміна сторінки: 06-11-2019 16:09