Засідання колегії райдержадміністрації

31 січня 2019 року відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Вадима Шелемона. Участь у роботі колегії прийняли заступники голови Іван Мицьо та Василь Кірик, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських рад.

На колегії розглянуто питання: про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації у 2018 році; про роботу відділу культури райдержадміністрації за 2018 рік; про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування району у 2018 році.

В. о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Чухра довела до відома присутніх, що станом на 01.01.2019 призначено державних соціальних допомог  2218 одержувачам, нараховано і профінансовано соціальних допомог на суму 55973,1 тис. грн., призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 1968 сім’ям.

Про підсумки відділу культури райдержадміністрації доповідала начальник відділу культури райдержадміністрації Неля Глодан, яка наголосила присутнім що клубними закладами району за 12 місяців 2018 року організовано та проведено 355 масових заходів, серед яких:  районний фестиваль «Вертеп», районний фестиваль народних промислів та народної творчості Ужанської долини «Березнянський ярмарок». В районі діють - 102 гуртки художньої самодіяльності, з них для дітей - 58. Невід’ємною частиною охорони культурної спадщини району є розвиток та збереження характерних особливостей традиційного виробництва народних художніх промислів. 

З питанням «Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації за 2018 рік» доповідала начальник відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації Наталія Іванцуська, яка наголосила що протягом 2018 року до райдержадміністрації надійшло 411 зверненнь, з яких – 266 письмові. На особистий прийом до керівництва райдержадміністрації звернулося 145 осіб. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року загальна кількість звернень громадян до райдержадміністрації збільшилася  на 96 звернень. Від органів влади вищого рівня за  2018 рік надійшло 53 звернень, на 26 менше як в минулому році.

Додатково підняв питання депутат районної ради Василь Симочко, про визнання незаконності прийнятого рішення ХХІІ сесії районної ради VІІ скликання  №360 від 18 грудня 2018 року «Про інформацію тимчасової контрольної комісії районної ради для перевірки цільового та раціонального використання коштів районного бюджету відділом охорони здоров’я райдержадміністрації, в тому числі районною лікарнею та центром первинної медико-санітарної допомоги». Він вважає, що це рішенням є перевищенням районною радою своїх повноважень та суперечить Законам України та закликав членів колегії це рішення не підтримати. На що, Вадим Шелемон зауважив, що дане рішення носило рекомендаційний характер і його не прийнято до уваги, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації  Вікторія Сирохман на нього вже відреагувала.

За наслідками розгляду вище перерахованих питань прийнято рішення в межах повноважень визначених законодавством.

 

Остання зміна сторінки: 31-01-2019 17:05