ЗАПРОШУЄМО НА ПЕРШИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ ФОРУМ «ДОСТУП ДО ФІНАНСІВ ТА ЛІЗИНГУ»

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує, що 29 листопада 2019 року в м.Київ (Готель Україна, вул. Інститутська, 4) заплановано провести Перший земельний форум «ДОСТУП ДО ФІНАНСІВ ТА ЛІЗИНГУ».
«ДОСТУП ДО ФІНАНСІВ ТА ЛІЗИНГУ» – це нова платформа, яка об’єднає експертів банківської та фінансової сфер, представників влади, аграрні підприємства та фермерські господарства, страхові та юридичні компанії для того, аби обговорити аспекти запровадження ринку землі, зосередившись на питаннях доступу до фінансових ресурсів, фінансових програм, механізмах здешевлення кредитів сільськогосподарським товаровиробникам і т.д.
Протягом форуму обговорюватимуться такі питання:
- джерела та пошук отримання фінансів для купівлі землі;
- як отримати банківський кредит для придбання земельної ділянки;
- вимоги до позичальника, страхування ризиків та оцінка землі як застави;
- лізингові інструменти як додатковий спосіб придбання агротехніки та інші питання.
В рамках форуму будуть розглянуті та надані практичні поради щодо підготовки аграрних та фермерських господарств до залучення фінансових ресурсів. 
До участі у форумі запрошуються власники та керівники аграрних підприємств та фермерських господарств, виробники сільськогосподарської продукції, представники банківського сектору, експерти у сфері фінансів, страхування, інвестицій, а також усіх, хто цікавиться тематикою запровадження ринку землі.

Контактна особа – Олена Вакулік, +380 (44) 238-09-04. 
e-mail: events@euconiaw.com.

Остання зміна сторінки: 06-11-2019 16:52