Всеукраїнська громадська акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти"

11 жовтня 2019 року працівниками Великоберезнянського  районного сектору управління ДСНС України у Закарпатській  області провели Всеукраїнську громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти". Захід відбувся на території ПТУ-33 смт.В.Березний.

Головним завданням акції стало ознайомлення учнів з основними правилами пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, популяризація професії рятувальника.

 Працівники Великоберезнянського  районного сектору управління ДСНС України у Закарпатській області провели для присутніх показовий виступ із залученням пожежно-рятувального автомобіля та спеціальної техніки.        Рятувальники продемонстрували дії під час виникнення різних надзвичайних ситуацій. Учні змогли проявити себе у ролі справжніх рятувальників, позмагатись між собою на швидкість одягання спеціальної форми пожежника-рятувальника. Працівники звернули увагу присутніх на основні правила безпечної поведінки вдома при користуванні електричними та газовими приладами, застерегли школярів від небезпечних ігор із сірниками й запальничками. Присутні дізналися від рятувальників про заходи безпеки у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів. Їм розповіли, як правильно викликати Службу порятунку, які є номери телефонів екстрених служб, що робити у разі виявлення загоряння і як поводитися при знаходженні вибухонебезпечного предмета. Учні брали активну участь в опитуванні.

Під час проведення Всеукраїнської громадської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти" учні  змогли дізнатись від фахівців Державної служби з питань надзвичайних ситуацій багато корисної інформації та навчились правильно реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій. Вони зауважували: нелегка професія рятувальника є надзвичайно необхідною для забезпечення безпеки громадян, збереження національного багатства та довкілля.

 

Остання зміна сторінки: 21-10-2019 23:17